Манікюр на квадратні нігті (60 фото) – модні новинки та тенденції дизайну нігтів

Манікюр на квадратні нігті: модні новинки та тенденції (60 фото)

Ідеальне покриття має бути не лише красивим, а й підходити саме тобі та твоєму образу. Сьогодні ми хочемо розповісти, як підібрати манікюр на квадратні нігті. Дивись, порівнюй та вибирай!

1. Нюдовий манікюр на квадратні нігті

Нюд завжди залишається нюдом, і форма нігтів тут не має жодного значення. Головне – правильно підібрати відтінок, який би гармоніював із тоном твоєї шкіри та нігтьової пластини.

Нюдовий манікюр на квадратні нігті
Нюдовий манікюр на квадратні нігті

2. Чорний манікюр на квадратні нігті

Чорний манікюр часто оточений дивними стереотипами. Хтось вважає, що він підходить тільки для довгих нігтів, хтось – що для коротких, а хтось – що для мигдальної форми. Ми ж вважаємо, що це дуже стильний, ефектний і абсолютно універсальний варіант.І тренди року з нами згодні!

Чорний манікюр на квадратні нігті
Чорний манікюр на квадратні нігті

3. Сірий манікюр на квадратні нігті

На манікюрну моду завжди впливають головні кольори року, і у-му це сірий. Дуже зручно, тому що він підходить і любителькам мінімалізму, і як нейтральна база під дизайни.

Сірий манікюр на квадратні нігті

4. Червоний манікюр на квадратні нігті

На квадратних нігтях з червоним покриттям виглядають тонкі вертикальні візерунки. А ще можна зробити кілька нігтів бежевими з блискітками чи стемпінгом.

Червоний манікюр на квадратні нігті
Червоний манікюр на квадратні нігті

5.Кольоровий манікюр на квадратні нігті

Жодних обмежень за кольорами та формою нігтів просто не існує. А ось що стосується трендів, у зверніть увагу на жовтий, помаранчевий, охристий та подібні теплі відтінки. А ще – на джинсовий синій, сливовий, цегляний та темний зелений.

Кольоровий манікюр на квадратні нігті
Кольоровий манікюр на квадратні нігті

6. Матовий манікюр на квадратні нігті

Матовий манікюр – це лише інший топ, який можна нанести на абсолютно будь-яке покриття. Рекомендуємо спробувати його з блискітками та фольгою!

Матовий манікюр на квадратні нігті