Жіночі зачіски для круглого обличчя: 15 найкращих ідей (фото)

15 найкращих жіночих зачісок для круглої особи

Кругла особа безперечно прекрасна, адже кожна форма гарна по-своєму. Але все-таки хочеться зробити образ більш збалансованим і гармонійним, і тут на допомогу приходять укладання. Ділимося простими та цікавими ідеями жіночих зачісок для круглого обличчя!

Зачіски для круглого обличчя на середнє волосся

Середня довжина ніби створена для творчих пошуків. Її не надто мало і не дуже багато як для класики, так і для незвичайних експериментів.

Начіс

Легке начісування зверху додає об’єм і візуально подовжує обличчя. Додай його до будь-яких зачісок – хвоста, кіски, мальвінки, низьких пучок.

Начіс - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Косий проділ

З округлими рисами краще взагалі уникати суворої геометрії та симетрії. Зроби косою або діагональний проділ з такою самою чубчиком і оціни перетворення!

Косий проділ - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Розпущений каскад

Якщо ти вважаєш за краще носити розпущене волосся, спробуй стрижку каскад. З круглим обличчям вона поєднується набагато краще за драбинки або прямого зрізу.

Розпущений каскад - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Низький пучок

Середнє волосся не завжди можна красиво зібрати у високий пучок на маківці, а ось з низьким проблем не виникає. Головне – максимально зачеши назад віскі, а в особи залиши два тонкі вільні пасма.

Низький пучок - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Довгий боб

Для тебе це одна з найкращих стрижок, щоб носити волосся розпущеним або збирати складні зачіски. Але уникай прямої чи короткої чубчика – краще косую або зовсім без неї.

Довгий боб - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Зачіски для круглого обличчя на коротке волосся

Перш за все тобі обов’язково потрібен обсяг. А ми якраз знайшли кілька стрижок, зачісок та укладок, з якими ти точно не прогадаєш!