Жіночі зачіски для круглого обличчя: 15 найкращих ідей (фото)

15 найкращих жіночих зачісок для круглої особи

Кругла особа безперечно прекрасна, адже кожна форма гарна по-своєму. Але все-таки хочеться зробити образ більш збалансованим і гармонійним, і тут на допомогу приходять укладання. Ділимося простими та цікавими ідеями жіночих зачісок для круглого обличчя!

Зачіски для круглого обличчя на середнє волосся

Середня довжина ніби створена для творчих пошуків. Її не надто мало і не дуже багато як для класики, так і для незвичайних експериментів.

Начіс

Легке начісування зверху додає об’єм і візуально подовжує обличчя. Додай його до будь-яких зачісок – хвоста, кіски, мальвінки, низьких пучок.

Начіс - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Косий проділ

З округлими рисами краще взагалі уникати суворої геометрії та симетрії. Зроби косою або діагональний проділ з такою самою чубчиком і оціни перетворення!

Косий проділ - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Розпущений каскад

Якщо ти вважаєш за краще носити розпущене волосся, спробуй стрижку каскад. З круглим обличчям вона поєднується набагато краще за драбинки або прямого зрізу.

Розпущений каскад - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Низький пучок

Середнє волосся не завжди можна красиво зібрати у високий пучок на маківці, а ось з низьким проблем не виникає. Головне – максимально зачеши назад віскі, а в особи залиши два тонкі вільні пасма.

Низький пучок - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Довгий боб

Для тебе це одна з найкращих стрижок, щоб носити волосся розпущеним або збирати складні зачіски. Але уникай прямої чи короткої чубчика – краще косую або зовсім без неї.

Довгий боб - Зачіски для круглої особи на середнє волосся

Зачіски для круглого обличчя на коротке волосся

Перш за все тобі обов’язково потрібен обсяг. А ми якраз знайшли кілька стрижок, зачісок та укладок, з якими ти точно не прогадаєш!

Піксі

Злегка стріпана стрижка відмінно підходить для круглолицьих дівчат. Головне – перенеси в зачісці об’єм нагору та максимально прибери його від щік та скронь.

Піксі - Зачіски для круглої особи на коротке волосся

Боб із укладанням

Хоча й особливість боба – округлі лінії, але в цьому випадку вони не ускладнюють ситуацію. А вся річ у тому, що ти зміщуєш обсяг на маківку та потилицю.

Боб з укладанням - Зачіски для круглої особи на коротке волосся

Довжина чубчик

Довгі пасма вздовж обличчя завжди візуально його витягують і трохи прикривають щоки. Неважливо, яку стрижку чи укладання ти вибираєш – просто додай до неї подовжену чубок.

Довжина чубчика - Зачіски для круглої особи на коротке волосся

Човник на бік

Якщо в тебе є чубчик, відрости її нижче брів і укладай набік. Такий асиметричний акцент гармонізує округлі риси обличчя, а довжину та форму можна підібрати під твій смак.

Човка на бік - Зачіски для круглої особи на коротке волосся

Андеркат

Якщо ти не боїшся сміливих експериментів, то можеш спробувати андеркат. Для ще більшого епатажу модниці голять віскі та роблять на них геометричні візерунки. Але зваж, що цю зачіску постійно доведеться укладати!

Андеркат - Зачіски для круглої особи на коротке волосся

Зачіски для круглого обличчя на довге волосся

Розкішне довге волосся – прикраса сама по собі, але іноді хочеться різноманітності. Крім розпущеного волосся та хвоста з косою є ще багато красивих варіантів. Вибрали кілька із них для круглого обличчя!

Голлівудські локони

Це м’які локони з об’ємом у коріння та завитими кінцями довгого волосся.На відміну від дрібних кучериків, вони подовжують кругле обличчя, а не роблять його ще ширшим.

Голлівудські локони - Зачіски для круглої особи на довге волосся

Високий пучок

Об’ємний високий пучок у круглої особи працює за тим же принципом, що будь-які акценти зверху – витягує. Можеш залишити кілька хаотично звисаючих пасм або довгу чубчик.

Високий пучок - Зачіски для круглої особи на довге волосся

Високий хвіст

На кожен день замість кісок і звичайного низького бублика найкраще підійде високий кінський хвіст. Легке начісування зверху або коса чубчик посилюють візуальний ефект.

Високий хвіст - Зачіски для круглої особи на довге волосся

Мальвінка

Тобі потрібні ті варіації мальвінки, які максимально прибирають волосся від обличчя та скронь.Сплети пасма в косу, згорни їх у маленький пучок – не має значення!

Мальвінка - Зачіски для круглої особи на довге волосся

Рибий хвіст

Це плетіння повністю відповідає золотим правилам вибору для круглої особи. Віскі максимально стягнуті, а весь обсяг зосереджений на потилиці або на маківці.

Рибий хвіст - Зачіски для круглої особи на довге волосся