Манікюр на короткі нігті, літо – модні та красиві ідеї (50 фото)

Манікюр на короткі нігті, літо: модні та красиві ідеї (50 фото)

Разноманітність цікавих дизайнів манікюру на короткі нігті вже давно вражає масштабами. Особливо, коли йдеться про літо – сезон відпочинку, відпусток, фестивалів та гарного настрою. Лові найкреативніші та найактуальніші ідеї!

1. Різнокольоровий манікюр на короткі нігті

У розпал літа навіть суворі прихильники класики не можуть відмовити собі в задоволенні спробувати всі ті найкрасивіші яскраві кольори з розкладок та палітр. Навіщо вибирати, якщо цього року можна сміливо надіти все найкраще одразу?

Різнобарвний манікюр на короткі нігті
Різнобарвний манікюр на короткі нігті

2. Ніжний пастельний манікюр

Якщо тобі хочеться додати у будні більше легкості, ніжності та романтики – то це саме твій варіант. Тим більше, світлі пастельні та молочні відтінки чудово поєднуються між собою.

Ніжний пастельний манікюр
Ніжний пастельний манікюр

3. Чорно-білий манікюр на короткі нігті

У чорно-білого манікюру є дивовижна властивість бути одночасно дуже нейтральною і дуже яскравою. Звучить як те, що тобі потрібне? Тоді обов’язково спробуй його цього літа!

Чорно-білий манікюр на короткі нігті>

4. Манікюр зі стразами

Стрази всіх форм, розмірів та кольорів знову на піку популярності. Але тут головне знайти свого ідеального майстра – і тоді такий манікюр доживе до наступного походу в салон без втрат.

Манікюр зі стразами
Манікюр зі стразами

5. Некласичний нюд

Нюдовий манікюр з кольоровими акцентами – це компроміс між лаконічністю і буянням фарб.А ще це хороший варіант, якщо ти дотримуєшся дрес-коду, але все ж таки хочеться трохи різноманітності.

Некласичний нюд

6. Манікюр із крапками на короткі нігті

Одиночні точки та цілі хаотичні розписи – найпростіший і найшвидший спосіб урізноманітнити будь-який манікюр. Особливо в році, поки мода знову тяжіє до абстракції та творчого безладдя.

Манікюр з точками на короткі нігті