Манікюр на короткі нігті, літо – модні та красиві ідеї (50 фото)

Манікюр на короткі нігті, літо: модні та красиві ідеї (50 фото)

Разноманітність цікавих дизайнів манікюру на короткі нігті вже давно вражає масштабами. Особливо, коли йдеться про літо – сезон відпочинку, відпусток, фестивалів та гарного настрою. Лові найкреативніші та найактуальніші ідеї!

1. Різнокольоровий манікюр на короткі нігті

У розпал літа навіть суворі прихильники класики не можуть відмовити собі в задоволенні спробувати всі ті найкрасивіші яскраві кольори з розкладок та палітр. Навіщо вибирати, якщо цього року можна сміливо надіти все найкраще одразу?

Різнобарвний манікюр на короткі нігті
Різнобарвний манікюр на короткі нігті

2. Ніжний пастельний манікюр

Якщо тобі хочеться додати у будні більше легкості, ніжності та романтики – то це саме твій варіант. Тим більше, світлі пастельні та молочні відтінки чудово поєднуються між собою.

Ніжний пастельний манікюр
Ніжний пастельний манікюр

3. Чорно-білий манікюр на короткі нігті

У чорно-білого манікюру є дивовижна властивість бути одночасно дуже нейтральною і дуже яскравою. Звучить як те, що тобі потрібне? Тоді обов’язково спробуй його цього літа!

Чорно-білий манікюр на короткі нігті>

4. Манікюр зі стразами

Стрази всіх форм, розмірів та кольорів знову на піку популярності. Але тут головне знайти свого ідеального майстра – і тоді такий манікюр доживе до наступного походу в салон без втрат.

Манікюр зі стразами
Манікюр зі стразами

5. Некласичний нюд

Нюдовий манікюр з кольоровими акцентами – це компроміс між лаконічністю і буянням фарб.А ще це хороший варіант, якщо ти дотримуєшся дрес-коду, але все ж таки хочеться трохи різноманітності.

Некласичний нюд

6. Манікюр із крапками на короткі нігті

Одиночні точки та цілі хаотичні розписи – найпростіший і найшвидший спосіб урізноманітнити будь-який манікюр. Особливо в році, поки мода знову тяжіє до абстракції та творчого безладдя.

Манікюр з точками на короткі нігті

7. Рослинні орнаменти

Який літній манікюр обходиться без квіткових та рослинних мотивів? Тим більше зараз, коли знову актуальні різнокольорові малюнки від руки, а не лише стримані наклейки та стемпінг.

Рослинні орнаменти
Рослинні орнаменти

8. Кольоровий френч на короткі нігті

До року кольоровий френч вже точно не потребує представлення та рекомендацій.Якщо ти досі жодного разу не встигла втілити таке цікаве рішення, літо – найкраща пора!

Кольоровий френч на короткі нігті

9. Райдужний манікюр

Коли просто різнокольорового манікюру недостатньо, на допомогу приходить вона – веселка у всій своїй пишності. Можеш сміливо фарбувати кожен ніготь у різний колір або розмальовувати їх райдужними візерунками. І не має значення, якою довжиною у тебе нігті!

Райдужний манікюр
Райдужний манікюр

10. Негативний простір

Дуже ефектний тренд, у якому потяг до мінімалізму переплітається з модною ексцентричною яскравістю. Негативний простір – це техніка манікюру, коли окремі ділянки нігтя залишаються зовсім без кольорового покриття.

Негативний простір
Негативний простір

11. Перепелині яйця

Разом з іншими забутими ідеями цього року тріумфально повернулися і дизайни нігтів під перепелині яйця.Чудовий вибір, коли хочеться чогось цікавого, але водночас стриманого та елегантного. А для коротких нігтів цей манікюр просто знахідка!

Перепелині яйця

12. Матовий манікюр на короткі нігті

Здається, матові топи вже ніколи не вийдуть із моди. З моменту своєї появи вони не здають позиції та вносять різноманітність у будь-які дизайни та відтінки. Їх можна наносити навіть на блискітки чи фольгу – буде дуже незвичайно.

Матовий манікюр на короткі нігті
Матовий манікюр на короткі нігті

13. Напівпрозорий манікюр

На початку літа на ринок стрімко увірвалися кольорові напівпрозорі основи. До звичних білих та молочних відтінків приєдналися лавандові, м’ятні, блакитні – і це лише початок!

Напівпрозорий манікюр

14.Неоновий манікюр на короткі нігті

Думаєш, кислотні неонові кольори добре виглядають тільки на довжині, а для коротких нігтів вони надто яскраві та помітні? Поспішаємо розвіяти цей міф! Тільки поглянь, як свіжо та ефектно виглядає!

Неоновий манікюр на короткі нігті
Неоновий манікюр на короткі нігті

15. Монохромний манікюр

Дуже красивий, ефектний, гармонійний, але водночас спокійний тренд. Всі нігті пофарбовані в різні кольори, але при цьому подібних відтінків – з різницею у тон-два. Вражаюче стильно виглядає монохром у нюдових або сірих відтінках.

Монохромний манікюр

16. Манікюр із блискітками

Короткі нігті – не привід відмовлятися від любого гліттера. Його наносять у вигляді акцентів або суцільного покриття. Влітку рекомендуємо спробувати ще й різнокольорові блискітки.

Манікюр з блискітками
Манікюр з блискітками

17. Контрастний манікюр на короткі нігті

Це не обов’язково чорно-біла класика. Можна взяти два-три будь-які кольори, які різко відрізняються між собою. Помаранчевий з чорним,білий з червоним, а може рожевий із салатовим чи жовтий із фіолетовим?

Контрастний манікюр на короткі нігті
Контрастний манікюр на короткі нігті

18. Різні руки

І знову ідея манікюру для модниць, які щоразу страждають від мук вибору того самого кольору з усієї розкладки. У році можна сміливо фарбувати різні руки в різні кольори та бути на вістрях трендів. Бажано лише дотримуватися однієї температури та насиченості відтінків.

Різні руки
Різні руки

19. Місячний манікюр

Місячний манікюр увірвався в моду як альтернатива набридлому френчу. Спочатку він був нюдовим, потім – з яскравими акцентами. І ось цього літа вулиці та глянець захоплює кольорове покриття з білими лунками.

Місячний манікюр

20.Захід сонця та пальми

Один із найпопулярніших манікюрів на кожне літо! Особливо він гарний у помаранчевих, рожевих та фіолетових тонах. Плавний градієнт робиться аерографом, а малюнки – вручну, стемпінгом чи наклейками.

Захід і пальми

21. Літні фруктові мотиви

Ківі, ананаси, кавуни, полуниця та інше кольорове безумство – коли ще носити такі яскраві дизайни, якщо не влітку? Особливо хороші фрукти з крапельками, які навіть так здаються напрочуд соковитими.

Літні фруктові мотиви
Літні фруктові мотиви

22. Манікюр із тваринними принтами

Цього року принти із зеброю, леопардом, далматинцем та іншими представниками фауни знову на піку. А влітку екзотичний манікюр має ще й максимально органічний вигляд!

Манікюр з тваринами принтами
Манікюр з тваринами принтами

23. Градієнтний манікюр на короткі нігті

Серед манікюрів, які незаслужено ігнорують володарки коротких нігтів, градієнт зайняв би одне з перших місць. І зовсім дарма! Тим більше, колірний перехід не обов’язково має бути вертикальним.

Градієнтний манікюр на короткі нігті

24. Мазки та абстракція

Коли хочеться чогось оригінального, унікального та несхожого ні на що – на допомогу приходять абстрактні дизайни нігтів із хаотичними малюнками та мазками. А якщо взяти нейтральну базу, то можна поєднувати будь-які відтінки у будь-якій кількості.

Мазки та абстракція
Мазки та абстракція

25. Смугастий манікюр на короткі нігті

Влітку в моді смуги та лінії у будь-яких проявах. У тому числі й тонкі стрічки-наклейки, які дозволяють створювати бездоганну, рівну та акуратну геометрію навіть на коротких нігтях.

Смугастий манікюр на короткі нігті
Смугастий манікюр на короткі нігті