Макіяж для навислої доби – покрокові уроки (70 фото)

Макіяж для навислої доби: покрокові уроки (70 фото)

Стомлений вигляд, відбитки туші і стрілки, що обсипаються, – лише мала частина проблем, з якими стикаються володарки навислого століття в пошуках ідеального макіяжу. Одна помилка – і ось ти вже ніби на п’ять років старший, а погляд важчий за камінь. Але не біда, адже ми вже з’ясували, як цього уникнути!

Що така нависла повіка?

Коли повіка повністю або частково перекриває верхню складку, її називають навислою. Виглядає, ніби чоло «наїжджає» вниз на очі, через що ніжна шкіра збирається в «капюшон». Найчастіше така будова властива дівчатам азіатського типажу або проявляється з віком, але бувають винятки.

Вроджена будова – це чиста генетика, тому прибрати її вправами та кремами неможливо. Придбане може бути наслідком постійного стресу, що призводить до перенапруження м’язів обличчя. У будь-якому випадку, це не вирок і зовсім не означає, що доведеться забути про всі гарні макіяжі!

Що таке нависла повіка - Макіяж для навислого століття

Помилки в макіяжі для навислого століття

Спочатку розповімо, чого точно не потрібно робити, якщо ти хочеш приховати макіяжем навислу повіку. Такі дрібні помилки та помилки лише підкреслюють проблему. А ще це незручно, адже косметика постійно змащуватиметься та обсипатиметься.

Графічність

У більшості випадків надто різкий і графічний макіяж не прикрашає повію, що нависла. Замість чітких ліній та явно виражених стрілок потрібні плавні переходи та розтушовування.

Графічність - Помилки в макіяжі для навислого століття

Контрастність

Макіяж не повинен бути надто різким і контрастним, якщо ти не хочеш привернути ще більше уваги до навислого віку. У кращому випадку це виглядає просто стороннім, а в гіршому – додає вік і візуально зменшує очі.

Контрастність - Помилки в макіяжі для навислого століття

Чіткі лінії

Нависла повіка виглядає краще, якщо не фарбувати її чітко по лінії, а розтушовувати тіні вгору, як на першому фото.Саме це, а не довгі стрілки, справді «розкриває» погляд.

Чіткі лінії - Помилки в макіяжі для навислого століття

Обведення по контуру

Не можна повністю обводити очі, бо вони миттєво стають начебто меншими. Це стосується навіть тих випадків, коли повіка нависає зовсім небагато – ефект зворотний до бажаного.

Обведення по контуру - Помилки в макіяж для навислого століття

Симетрія

Ця помилка від частини об’єднує відразу дві попередні: нестачу розтушовки та обведення. Не потрібно однаково жирно підводити верхню і нижню повіку навіть у зовнішньому куточку. Краще зробити акцент лише знизу або зверху.

Симетрія - Помилки в макіяжі для навислого століття

Правильний макіяж для навислого століття

Якщо врахувати основні помилки та не боятися експериментів, тобі не знадобляться навички професійного візажиста.Розповідаємо, на що ще треба звернути увагу, щоб підкреслити не навислу повіку, а гарні очі!

Вії

Красиві, довгі та густі вії в рази покращують ситуацію з навислим століттям. Але головне – знайти тонку грань між пишністю та надмірною штучною ляльковістю,яка ускладнює макіяж. І не забувай користуватися спеціальними пензликами або щипчиками для витонченого вигину.

Вії - Правильний макіяж для навислого століття

Брови

Занадто тонкі брови нечіткої форми лише підкреслюють навислу повіку. Додай зовсім трохи ширини та виразності, підніми куточок – і одразу побачиш результат!

Брові - Правильний макіяж для навислого століття

Растушівка

Замість яскравих графічних стрілок спробуй м’яку розтушовку за тим самим принципом. Але затемнюй зовнішній куточок не лише зверху, а й знизу, щоб візуально збільшити око.

Растушівка - Правильний макіяж для навислого віку

Світлотінь

Експериментуй не тільки із затемненням, а й із висвітленням окремих ділянок. Не обмежуйся лише внутрішнім куточком: спробуй висвітлити середину століття або шкіру під бровою.

Яскравий акцент знизу

Акцент зверху – погана ідея у дев’яти випадках із десяти, але це не привід відмовлятися від яскравих відтінків. Просто змісти колір, блискітки або навіть градієнт униз – це ще й оригінальніше.

Яскравий акцент знизу - Правильний макіяж для навислого століття

Хибна складка

Це маленька хитрість, яку запровадили моду дівчини азіатської зовнішності. Суть у тому, щоб зовсім замаскувати власну складку та намалювати хибну трохи вище. Особливо добре цей прийом виглядає на фотографіях та у кадрі.

Хибна складка - Правильний макіяж для навислої доби

Стрілки

Якщо ти все ж таки вірна шанувальниця довгих графічних стрілок, потрібно правильно підібрати форму. Не виводь хвости вниз від опущених куточків – нехай вони завжди піднімаються вище до брів. І нехай стрілка буде не особливо товстою, щоб не було відчуття обведення маркером.

Стрілки - Правильний макіяж для навислого століття

Коліри

М’якіші і стриманіші контрасти краще підходять для навислого століття, та й з ними в цілому складніше помилитися. Замість чорного з білим спробуй бежевий із коричневим – і погляд одразу перетвориться!

Кольори - Правильний макіяж для навислої повіки

Приклади правильного макіяжу для навислого століття

Не хвилюйся: твій макіяж зовсім не повинен бути нудним та одноманітним. Будь-які очі можна фарбувати яскраво і нечувано, зробити розкішні смоки-айс із накладними віями або від душі скористатися гліттером.

Денний макіяж

Для простого денного макіяжу підійдуть усі нейтральні пастельні відтінки або навіть білий. Трохи тіні верхній зовнішній куточок коричневим або сірим, а під кінець підкресли вії. Без стрілок і підведення зверху можеш спробувати акуратно підвести слизову олівцем.

Денний макіяж для навислого століття

Вечірній макіяж

Для гарного та акуратного вечірнього макіяжу візьми темно-коричневий або навіть чорний олівець. Але замість графічноїпідводки розтушуй його зі світлими тінями. Для більш святкового настрою додай на нижню повіку трохи блиску.

Вечірній макіяж для навислого віку

Смокі-айс

При створенні смоки-айс на навислу повіку, як і раніше, важливо винести акцент вгору і вбік. Починай розтушовку в темний не з середини століття, а з краю і трохи зверху. Важливо не так зробити плавний перехід, як не обтяжити погляд.

Смокі-айс - Макіяж для навислого століття

Яскравий макіяж

Бежевий та коричневий – зовсім не єдиний варіант для макіяжу навислих повік. Сміливо вибирай яскраві кольори, що підходять під твої очі. Але нехай це буде один колір, який ти розтушуєш через нейтральний нюд до зовнішнього куточка і трохи відобразиш униз.

Яскравий макіяж для навислого століття

Блискучий макіяж

Для блискучого макіяжу рекомендуємо тіні з дрібним шиммером або сатин, але не великий гліттер.Якщо в тебе занадто нависла повіка, він буде доставляти фізичний дискомфорт. Використовуй блискітки з матовими тінями в тон і винеси акцент на середню частину століття.

Блискучий макіяж для навислого віку

Азіатський макіяж

Азіатський повсякденний макіяж завжди дуже стриманий та непомітний. По суті, східні дівчата акуратно затемнюють і висвітлюють повіку і трохи підкреслюють вії. У цьому прикладі класична техніка зроблена більш яскравими сатіновими тінями, щоб було наочніше.

Азіатський макіяж для навислого століття

Віковий макіяж

Для вікового макіяжу спочатку потрібно «зробити» брови та вії, бо вони перетворюють обличчя загалом. Якщо повіка сильно нависає, використовуй техніку помилкової складки і виноси акцент нагору. Не бери надмірно темні та кричущі відтінки, тому що тоді буде зворотний ефект!

Віковий макіяж для навислого століття

Макіяж для навислого століття – покрокові фото

Насправді варіантів макіяжу для навислого століття дуже багато! Ми зібрали кілька покрокових уроків, щоб ти могла вдосталь попрактикуватись!

Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислої повіки - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото
Макіяж для навислого століття - покрокові фото