Макіяж для навислої доби – покрокові уроки (70 фото)

Макіяж для навислої доби: покрокові уроки (70 фото)

Стомлений вигляд, відбитки туші і стрілки, що обсипаються, – лише мала частина проблем, з якими стикаються володарки навислого століття в пошуках ідеального макіяжу. Одна помилка – і ось ти вже ніби на п’ять років старший, а погляд важчий за камінь. Але не біда, адже ми вже з’ясували, як цього уникнути!

Що така нависла повіка?

Коли повіка повністю або частково перекриває верхню складку, її називають навислою. Виглядає, ніби чоло «наїжджає» вниз на очі, через що ніжна шкіра збирається в «капюшон». Найчастіше така будова властива дівчатам азіатського типажу або проявляється з віком, але бувають винятки.

Вроджена будова – це чиста генетика, тому прибрати її вправами та кремами неможливо. Придбане може бути наслідком постійного стресу, що призводить до перенапруження м’язів обличчя. У будь-якому випадку, це не вирок і зовсім не означає, що доведеться забути про всі гарні макіяжі!

Що таке нависла повіка - Макіяж для навислого століття

Помилки в макіяжі для навислого століття

Спочатку розповімо, чого точно не потрібно робити, якщо ти хочеш приховати макіяжем навислу повіку. Такі дрібні помилки та помилки лише підкреслюють проблему. А ще це незручно, адже косметика постійно змащуватиметься та обсипатиметься.

Графічність

У більшості випадків надто різкий і графічний макіяж не прикрашає повію, що нависла. Замість чітких ліній та явно виражених стрілок потрібні плавні переходи та розтушовування.

Графічність - Помилки в макіяжі для навислого століття

Контрастність

Макіяж не повинен бути надто різким і контрастним, якщо ти не хочеш привернути ще більше уваги до навислого віку. У кращому випадку це виглядає просто стороннім, а в гіршому – додає вік і візуально зменшує очі.

Контрастність - Помилки в макіяжі для навислого століття