Квіти, схожі на лілії – назви та фото (каталог)

Квіти, схожі на лілії: назви та фото (каталог)

Лілії казково красиві і абсолютно впізнавані, але така популярність має зворотний бік. Буває, ми бачимо лілію, і навіть не здогадуємося, що насправді це зовсім інша рослина з іншої родини. А буває, хочеться посадити лілії в саду чи вдома, але умови не підходять. Щоб такого не повторювалося, ми підготували добірку із 17 схожих кольорів. Дивись та знайомся!

1. Гусяча цибуля

За непримітною назвою ховається крихітна рання квітка із сімейства Лілієцвітних. На одному невисокому стеблі розпускається до шести ефектних жовтих зірочок.

Гусяча цибуля - Квіти схожі на лілії

2. Валлота чудова

Ніжна африканська квітка випускає до п’яти великих бутонів на кожному стеблі. Особливо красиві валлоти всіх відтінків рожевого, лососевого та пурпурного.

Валлота прекрасна - Квіти схожі на лілії

3.Гесперокалліс

Рідкісна пустельна квітка нагадує лілію на одному товстому і масивному стеблі. У наших широтах він практично не поширений, проте обов’язково заслуговує на увагу.

Гесперокалліс - Квіти схожі на лілії

4. Кардіокринум

Це справжній гігант серед Лілієцвітних, який у природному середовищі може зростати до 5 м. У нього гарне серцеподібне листя та великі вузькі бутони, сконцентровані біля верхівки.

Кардіокринум - Квіти схожі на лілії

5. Нарцис

Хоча нарциси і дуже впізнавані, але недосвідчені садівники легко можуть переплутати їх із ліліями за характерну форму квітів. Існують десятки видів нарцисів найрізноманітніших відтінків.

Нарцис - Квіти схожі на лілії

6. Татарський іксіоліріон

Синьо-фіолетові дзвіночки часто зустрічаються в Сибіру та Далекому Сході. Однорічні цибулини абсолютно невибагливі і для пишного цвітіння не потребують навіть підживлення.

Татарський іксіоліріон - Квіти схожі на лілії

7. Трициртіс

Квітка з химерною назвою і таким же химерним плямистим забарвленням нагадує одночасно лілію та орхідею. Вважається, що його аромат приваблює жаб, тому його навіть використовували як мисливську приманку.

Трициртис - Квіти, схожі на лілії