Когтеточка для кота своїми руками – 8 ідей як зробити, інструкція та майстер-класи (фото)

Кігтеточка для кішки своїми руками: 8 відмінних ідей

Кігтеточка для вусатого вихованця – не забаганка, а така ж необхідна річ, як лоток і миски. Ти ж не хочеш витрачати місяці, намагаючись безнадійно відучити кішку драти стіни та м’які меблі? Набагато простіше заздалегідь запобігти проблемі, ніж втомлювати з нею боротися. Тим більше, кігтеточку навіть не обов’язково купувати, ти цілком можеш зробити її власноруч!

1. Підлогова кігтеточка

Найпростіше зробити найпростішу підлогову кігтеточку, для якої тобі знадобиться дошка, дві перекладини для боків та сизалева мотузка. Прикріпи боковини до основної дошки саморізами, щоб вийшла імпровізована котушка і намотування не спадало. Оберни навколо основи сизаль або шпагат і прикріпи його степлером. Кінці можна зав’язати вузлами – для цього просвердлили невеликі отвори з двох сторін каркасу.

Подлога для кішки своїми руками
Кіттечка для кішки своїми руками

2. Кігтеточка-пуф

Навіть у маленькій квартирі знайдеться місце для великої кігтеточки, якщо поєднати її з чимось ще. Наприклад, зробити пуф із відкидною кришкою для зберігання різних дрібниць. Потрібне звичайне міцне відро з кришкою, яке потрібно обмотати сизалевой мотузкою за допомогою клей-пістолета.

Кігтеточка-пуф для кішки своїми руками

3. Висока кігтеточка на килимку

У такої кігтеточки відразу кілька переваг – вона акуратніше виглядає, міцніше стоїть, а у кота – більше «робітників» площин. Тобі знадобиться моток товстої сизальової мотузки та невеликий відріз килима. Якщо хочеш, сизаль можна пофарбувати в тон або навіть чергувати кілька кольорів.

Розчерти виворіт килимка і познач, де стоятиме кігтеточка і де будуть її кріплення. Дерев’яний брус-основа приклей або прикрути шурупами з широкою шайбою. Проклей краї килима, щоб вони не розпускалися, або закрий їх декоративною планкою-порожком. Сизаль на основу кріпиться звичайним меблевим степлером, але додатково простукати кожну скобу молотком, щоб кішка не змогла дістати їх.

Висока кігтеточка на килимку для кішки своїми руками
Висока кігтеточка на килимку для кішки своїми руками