Книжка-маля своїми руками: 5 ідей для дитячого садка та школи, як зробити

Книжка-малятка своїми руками: 5 відмінних ідей

Для дитини важливо розвиваючі завдання всіх видів. Окрім бізибордів, окреме місце у серцях юних дослідників та їхніх батьків займають книжки-малюки. Сьогодні ми розповімо 5 способів, як зробити їх своїми руками, та поділимося цікавими ідеями!

1. Книжка-малятко з паперу А4

Маленькі книжки-малюки чудово підходять для вивчення азів читання. Вони веселі та кумедні, у них немає нічого зайвого, а дитина сприймає таке дозвілля, як захоплюючу гру. Та й такі кишенькові книжки завжди зручно брати із собою у поїздки та подорожі!

Книжка-малятко з паперу А4 своїми руками

Тобі знадобиться: Папір А4, канцелярський ніж, клей, кольорові олівці, фломастери, ручки та крейда.

Як зробити: Склади аркуш паперу А4 навпіл уздовж, потім ще раз – упоперек, і знову – кожну половинку. Розгорни його та зроби розріз посередині канцелярським ножем. Промасти один бік клеєм по всій поверхні і склади книжку, зафіксувавши сторінки.

Можеш з’єднати кілька таких паперових блоків в одну товщу книжку і навіть зробити обкладинку. Залишиться лише намалювати картинки та написати текст. Їх можна використовувати для вивчення пори року, тварин, навколишніх предметів, чисел – чого завгодно!

2. Книжка-малеча на кільцях

Тактильні відчуття – найважливіший життєвий етап для всіх малюків, тому й книжки-малечі потрібні відповідні. Використовуйте великі деталі, виразні фактури, яскраві кольори та різні матеріали. З’єднуй окремі сторінки на великі кільця або зав’язки.

Книжка-малятко на кільцях своїми руками

Тобі знадобиться: Кольоровий картон, ножиці, дірокол та кільця, клей, степлер, кольорова тканина, всілякі наповнювачі та скотч.

Як зробити: Склади листок картону навпіл, склей та діроколом зроби посередині отвори для зшивки – це будуть твої сторінки. Надалі ти зможеш зібрати їх на рознімні кільця. Так книжку-малятку буде зручно зберігати, нічого не загубиться, але дитина зможе вивчати кожен аркуш окремо.

На двосторонній скотч приклей пупірчасту плівку, мереживо, гофрований папір або якийсь інший матеріал із незвичайною фактурою.Використовуй пензлики, бахрому, дрібні в’язані іграшки та прикраси, повітряні кульки, стрічки, помпони, пір’я – все, що знайдеш!