Кімнатні квіти, які мають бути в кожному будинку – фото та назви (каталог)

Кімнатні квіти, які мають бути в кожному будинку

Краса та користь – дві сторони однієї медалі, і вже давно не потрібно вибирати щось одне. Кімнатні рослини очищають повітря, гармонізують простір та мікроклімат, а також роблять ще масу непомітних дрібниць. Зараз ми розповімо тобі про 30 кольорів, які обов’язково мають бути у кожному будинку!

1. Хлорофітум

Це одна з найвибагливіших кімнатних рослин, з якими впорається будь-який новачок. Також у хлорофитуму немає рівних за якістю та швидкістю очищення повітря в приміщенні. А ще він чудово бореться з бактеріями та грибками.

Хлорофітум - Кімнатні квіти, які повинні бути в кожному будинку

2. Алое

Алое складно розмножувати, але в іншому він вимагає лише стабільного та не надто частого поливу. Зате це справжній домашній лікар, якого застосовують для лікування ран, запалень, при застудах, опіках, подразненнях та в косметології.

Алое - Кімнатні квіти які мають бути у кожному будинку

3. Ехінопсис

Невибагливий кактус нагадує акуратну кульку, а навесні вона випускає довгу стрілку з ніжною ароматною квіткою. Вважається, що ехінопсис пригнічує шкідливе випромінювання комп’ютера та техніки.

Ехінопсис - Кімнатні квіти, які повинні бути в кожному будинку

4. Бегонія

Бегонія розпускається в найхмарніший і найпохмуріший сезон, так що вона беззастережно піднімає настрій. Яскраві та нешкідливі вазони добре підходять для дитячої кімнати та благотворно впливають на нервову систему.

Бегонія - Кімнатні квіти, які повинні бути в кожному будинку

5. М’ята

Класична перцева м’ята легко проростає з насіння у горщиках або контейнерах. Її аромат створює сприятливий мікроклімат, а з листочків можна заварювати чай, робити спеції або використати у стравах та напоях.

М'ята - Кімнатні квіти, які повинні бути в кожному будинку

6. Лимонне дерево

Лимонне дерево можна самостійно виростити з кісточки, і в майбутньому ти отримаєш невичерпне джерело цілющих ефірних олій. Лимон – відомий антисептик, підвищує імунітет, знімає втому та заспокоює схвильовану нервову систему.

Лимонне дерево - Кімнатні квіти які мають бути в кожному будинку