Камін із коробок своїми руками: 7 покрокових інструкцій, фальш-каміни з картону (фото + відео)

7 ідей, як зробити камін зі коробок своїми руками

З каміном у будь-якій кімнаті відразу стає тепліше та затишніше. Не дивно, що про нього мріють не лише власники величезних котеджів, а й мешканці звичайних квартир. Адже вони далеко не завжди пристосовані для такого радикального рішення. Але якщо організувати повноцінний димар проблематично, то декоративні фальш-каміни ніхто не забороняв! Тим більше, що їх можна зробити своїми руками навіть із звичайної картонної коробки!

1. Камін із високим порталом

Зробити довгий камін із високим порталом, мабуть, найпростіше. Тобі знадобиться лише скрутити з листів картону дві однакові вертикальні колони потрібної висоти. Для задньої стінки – один плаский лист. І кілька листів фанери або пінопласту – для основи та верхньої кришки.

Камін із високим порталом із коробок своїми руками

2. Камін із великої коробки

Якщо у тебе є одна велика коробка приблизно 80х80 см і глибиною хоча б 15 см, з неї вийде відмінний простий камін із прямокутним порталом.Формувати починай обов’язково з центральної частини, щоб усі згини та відрізи були ідеально рівними.

Проведи центральну вертикаль і відміряй від неї прямо прямокутники, ширина яких дорівнює глибині коробки. Тоді ти зможеш просто загнути їх усередину і відразу отримати і портал, і бічні колони. Відразу зафарбуй нутрощі порталу або обклей їх шпалерами під цегляну кладку – потім буде незручно. Всі з’єднання проклеюй малярським скотчем і обов’язково – з обох боків.

Готовий камін можеш пофарбувати, обклеїти шпалерами або стельовим пінопластом, прикрасити поліуретановими деталями – на твій розсуд. Верхівку зроби з кількох з’єднаних листів картону або тонкої фанери. Якщо плануєш використовувати камін як полицю, заздалегідь установи всередину коробку ребра жорсткості – такі ж перпендикулярні вставки.

Камін з великої коробки своїми руками