Ігольниця своїми руками – 6 ідей як зробити, покрокові майстер-класи (фото та відео)

Як зробити голницю своїми руками: 6 відмінних ідей

Всі ми з дитинства знаємо, що голки повинні зберігатися гаразд, щоб про них ніхто не поранився. Якщо вишивка чи шиття – твоє хобі, то знадобиться впорядкувати голки різного розміру та діаметра. Магазинні пластикові коробочки негарні та не надто зручні. То чому б не зробити унікальну та креативну голницю своїми руками?

1. Голка-браслет у вигляді квітки

Спочатку зроби сам браслет із прямокутника приблизно 6,5х20 см і встав у нього широку гумку з обхвату зап’ястя плюс 2 см. Виріж із фетру коло діаметром 5 см і приший його до браслета – це підкладка під квітку.

З жовтого фетру виріж коло діаметром 8 см і прокидай його по периметру, трохи відступаючи від краю. Стяни намітний шов, щоб зробити мішечок, наповни його ватою або холлофайбером і затягніть до кінця. Наріж із щільної бавовни шість пелюсток розміром 11х8 см. Зігни першу пелюстку вдвічі і проведи по периметру простий намітний шов. Стяни його і сформуй пелюсток вручну, закріпи нитку і продовжуй нанизувати на неї наступний. Коли закінчиш весь ланцюжок – з’єднай його в кільце.

Перш ніж поєднати квітку з браслетом, візьми щільний картон або тонкий пластик (підійде навіть непотрібна пляшка від води).Виріжте коло діаметром 4 см і прокладіть його між підкладкою і квіткою, і тільки потім зшило всі разом. Такий прошарок захистить тебе від випадкових уколів голками та шпильками.

Браслет – голка своїми руками

2. Гольниця-гарбуз

Якщо в тебе є шматок яскравої бавовни оранжевого кольору – з нього вийде чудовий гарбуз. Ще краще, якщо є два обрізки в одній гамі, але з різними візерунками. До них знадобиться коричнева стрічка або шнурок, зелений фетр або тканина та нитки, що підходять по тону.

Виріж два однакові помаранчеві кола і розділи їх на рівні чверті. Скомбінуй їх так, щоб у кожній половині візерунки чергувалися. Сшій четвертинки, добре пропрасувати шви, з’єднай кола і сострочі, залишаючи невеликий пропуск для вивернення.

Виверни коло, наповни холлофайбером і акуратно зашивши розріз, що залишився. Щоб зробити виразні часточки, щільною ниткою проклади декоративну строчку і стягни краю – вийде вісім об’ємних секцій. Залишиться тільки вирізати і пришити листок зі стрічкою-корінцем гарбуза!

Гарбуз - голиця своїми руками
Гарбуз - голиця своїми руками