Гімнастика для рук, щоб не отвисала шкіра. Топ-5 гімнастичних вправ для рук

Обвисла шкіра на руках — часта проблема, яка виникає при різкому скиданні ваги або його збільшення.

Також шкіра стає в’ялою за фізіологічних особливостей людини, при недостатніх навантаження на трицепси, після тривалої хвороби, або як результат старіння шкіри.

Допомогти впоратися з цим може регулярна гімнастика для рук, щоб не отвисала шкіра, що містить комплекс вправ на розвиток різних груп м’язів. Виконати їх під силу кожному, як в тренажерному залі, так і в домашніх умовах.

Також корисними будуть різні косметичні засоби з ліфтинг-ефектом і масаж рук.

Людям з надмірною повнотою варто зайнятися і зміною раціону, адже занадто жирні та солодкі продукти стають перешкодою на шляху до стрункого тіла.

В цілому, щоб не отвисала шкіра, крім гімнастики для рук, слід виконувати наступні рекомендації:

  • Проаналізувати свій раціон. У їжі повинні бути присутніми вітаміни груп А, В, Е, антиоксиданти і мікроелементи лікопен і поліфенол. Саме вони є компонентами молодості і допомагають роботі клітин і їх відновлення;
  • Не забувати про вживання води, щоб не обмежувати норму в організмі. Вживання чистої простої води — база для правильної роботи всіх систем організму;
  • Активно застосовувати різні масла. Щоб не отвисала шкіра, допоможуть масла авокадо, сандалу, жожоба, виноградних кісточок. Вони чудово тонізують і живлять епідерміс. Масаж на їх основі в поєднанні з щоденної гімнастикою для рук може повернути рук колишню стрункість і гнучкість, усуне відвисання шкіри;
  • Щотижня проводити обгортання на кілька годин або на всю ніч;
  • Проводити косметичні процедури. До них належать застосування масок, скрабів, кремів. Рекомендована періодичність таких сеансів — тричі на тиждень. До їх складу входить мед і різні скрабирующие складові, наприклад. частинки кави, горіхів, кісточок винограду, полуниці.
  • Будьте обережні! Деякі масла і складові масок і кремів можуть викликати алергію і свербіж, перед нанесенням варто випробувати їх дію на невеликій ділянці шкіри щоб виключити можливу алергічну реакцію.

    Всі ці дії, об’єднані в комплексі, дозволяють підтягнути і перетворити шкіру рук буквально за кілька тижнів. Головне — регулярність виконання і прагнення до досягнення поставленої мети.