Джинсові спідниці – модні тренди та новинки (50 фото)

Джинсові спідниці: модні тренди та новинки (50 фото)

Тренд на денім – один із найяскравіших цього року. Джинси, шорти, топи, сорочки та куртки – все це буквально заповнило подіуми у всьому світі. Сьогодні ми хочемо поговорити про джинсові спідниці. І, зокрема, про модні фасони, дизайни та про те, з чим їх носити!

1. Джинсова спідниця на високій посадці

Звичайно, цього року ти знайдеш завищену талію буквально скрізь, і джинсові спідниці не є винятком. Деякі моделі доходять майже до ребер і чудово поєднуються із стильними кроп-топами. Також можеш носити такі спідниці із вільними сорочками та блузками, заправленими за пояс. А для повсякденних луків – з футболками оверсайз або білизняними топами.

Джинсова спідниця на високій посадці
Джинсова спідниця на високій посадці

2. Пояси та банти

Разом із модою на високу талію з’явилися цікаві аксесуари для неї.Цікаво виглядає широкий пояс, загладжений складками, з великим джинсовим бантом. Знову актуальні тонкі пояси та ремінці, але не надто громіздкі і без великих помітних пряжок.

Пояси та банти

3. Джинсові міні-спідниці

У році дизайнери з усього світу активно виборюють право носити міні абсолютно для всіх. Тепер це не тільки доля молодих дівчат, адже вік зовсім неважливий, якщо хочеться підкреслити гарні ноги. У той же час довжина актуальних міні-спідниць цілком практична та функціональна, а екстремальне міні, мало пристосоване до реального життя, поки що відходить на далекий план.

Джинсові міні-спідниці
Джинсові міні-спідниці

4. Розкльошена джинсова спідниця

Модна на вільні широкі силуети дісталася сюди. Джинсові спідниці-сонце, тюльпани та балони дуже гарні влітку, адже вони зовсім не ширяють. Можливі різні варіанти довжини: від міні до максі на підлогу. Такі спідниці чудово виглядають із тільниками, шифоновими блузками або вкороченими топами.

Розкльошена джинсова спідниця
Розкльошена джинсова спідниця