Дід Мороз з паперу – 10 простих і красивих ідей, як зробити своїми руками

Дід Мороз з паперу: 10 простих і красивих ідей своїми руками

Який Новий рік обійдеться без його головного символу? Фігурки, ялинкові іграшки, малюнки на вікнах – це вже є. І ось настав час для 10 ідей, як зробити Діда Мороза з паперу! Кожна з них подарує тобі приємні хвилини, розслаблення та чудове святкове дозвілля з близькими.

1. Орігамі Дід ​​Мороз із бородою

Щоб зробити гарну кучеряву бороду, наріж білий папір тонкими смужками і накрути його на олівець або на ціпок. Шапку склади за схемою, кілька разів поспіль загорнувши кут униз.

Оригами Дід Мороз із паперу з бородою своїми руками

2. Дід Мороз – проста фігурка з паперу

Виріж заготовки за схемою: конус для основної фігури і маленьке коло для основи. До речі, з такого Діда Мороза вийде дуже проста та кумедна упаковка для солодощів або маленьких подарунків.

Дід Мороз - проста фігурка з паперу своїми руками

3. Орігамі Дід ​​Мороз із паперу

Візьми звичайний кольоровий папір, щоб зворотний бік був білим, а лицьовий – червоним. Розміть діагоналі квадрата і склади його, як на схемі, а потім домалюй або приклей очі.

Оригамі Дід ​​Мороз із паперу своїми руками

4. Папір Дід Мороз для листівок

Найкраще така паперова фігурка підійде для об’ємних листівок та новорічних упаковок. Щоб борода була ще красивіша і акуратніша, вирізай кола фігурними ножицями. Тут знадобляться кумедні очі для виробів.

Дід Мороз із паперу для листівок своїми руками

5. Коробочка у вигляді Діда Мороза

Така коробочка нагадує упаковку від картоплі фрі і складається за тим самим принципом. Використовуйте щільний картон і втулку від туалетного паперу, щоб Дід Мороз тримав форму. Маленькі фігурки можна розвісити на ялинці, а великі – сховати солодощі.

Коробочка у вигляді Діда Мороза з паперу своїми руками

6. Дід Мороз у вигляді паперового ліхтарика

Прямокутний лист щільного червоного паперу склади навпіл і зроби надрізи на згині, не доходячи до країв. Розгорни лист і скрути його в циліндр, а потім приклей зверху обличчя Діда Мороза.

Дід Мороз у вигляді паперового ліхтарика своїми руками