Декор кімнати своїми руками – 15 красивих ідей, 80 фото, майстер-класи та інструкції.

Декор кімнати своїми руками: 15 оригінальних ідей

Набридли нудні та банальні однотипні інтер’єри? Хочеш створити щось унікальне, індивідуальне та абсолютно особливе? Адже атмосферу в будь-якій кімнаті в першу чергу диктують аксесуари, а багато з них можна легко зробити самостійно – це не так складно! Тим більше, ми готові допомогти тобі та пропонуємо 15 цікавих ідей для натхнення.

1. Килим у стилі пэчворк

Килим у стилі пэчворк пошитий із різноманітних різнокольорових та різнофактурних клаптів. Це можуть бути залишки інших покриттів для підлоги, шкіра, старі джинси, верхній одяг, светри, пошарпана оббивка та будь-які інші текстильні фрагменти.

Особливість пэчворка у грі фактури та відтінків, а ще – у його унікальності. Зробити два однакові килими неможливо в принципі. Такий декор є гарним для еклектичних інтер’єрів, кантрі, провансу, бохо, скандинавського стилю і навіть лофта.

Є дві основні технології виготовлення: зшивання різних клаптів по краях у хаотичному порядку, а також зв’язування довгих клаптів у різній послідовності.

Килим у стилі пэчворк - Декор кімнати своїми руками
Килим у стилі пэчворк - Декор кімнати своїми руками
Килим у стилі пэчворк - Декор кімнати своїми руками

2. Декоративні подушки

Один із найфункціональніших аксесуарів не тільки практичний, але й напрочуд затишний. Це не тільки дивані подушки, а й підкладки на стільці та крісла, декор для спальні, прикраси для дитячої.

Окрім звичайних прямокутників та квадратів легко пошити валики, круглі, турецькі подушки, подушки з бафами, складні геометричні форми. Романтичні серця, веселі звірятка, елегантні квіти, розкішний оксамит з пензлями, ніжний шовк із мереживом – не обмежуй фантазію!

Декоративні подушки - Декор кімнати своїми руками
Декоративні подушки - Декор кімнати своїми руками
Декоративні подушки - Декор кімнати власноруч

3. Вишивка

Вишивка – один із найпростіших та незаслужено забутих способів оформити будь-який текстиль. Особливо це актуально для сільських стилів, химерної класики, скандинавських трендів та еклектики, яка тяжіє до хендмейду.

Повторюй схожі мотиви на різних речах: подушках, шторах, скатертинах, підхватах, прихватках, серветках, рушниках. Це не обов’язково мають бути складні малюнки, навіть один маленький виразний елемент стане своєрідним логотипом свого унікального інтер’єру.

Гарна вишивка і як картини на стінах у традиційних стилях. Якщо любиш вишивати складні художні полотна – використовуй це сповна! Такий авторський декор зараз цінується як ніколи, адже у моді індивідуальність.

Вишивка - Декор кімнати власноруч
Вишивка - Декор кімнати власноруч
Вишивка - Декор кімнати своїми руками