Боб-каре на середнє волосся: 12 красивих ідей стрижки (фото)

Боб-каре на середнє волосся: 12 красивих ідей стрижки (фото)

На відміну від класичного каре, боб-каре подарувало модницям довгоочікуваний обсяг. Таку стрижку майже не роблять на велику довжину, а ось боб-каре на середнє волосся – це твій порятунок від щоденних укладок, начосу та сухих текстуруючих шампунів. М’які округлі лінії виглядають дуже жіночно – а далі справа фантазії. Лови 12 гарних ідей!

1. Боб-каре без чубчика

Лінія зрізу класичного боб-каре вишиковується паралельно вилицям. Тому таку складну стрижку краще довіряти лише досвідченим майстрам, якщо хочеш, щоб вона гармонійно доповнювала твоє обличчя.

Боб-каре без чубчика на середнє волосся

2. Боб-каре з чубчиком

У традиційному боб-карі з чубчиком поєднуються протиріччя. Тут важлива чітка геометрія зрізу, але водночас використовуються плавні лінії та переходи.

Боб-каре з чубчиком на середнє волосся

3. Боб-каре з косою чубчиком

З елегантним боб-каре, в якому рівні начебто перетікають одне в одного, гармонує коса чубчик. Тільки потрібно правильно підібрати її під риси обличчя і в той же час вписати в загальну геометрію зачіски.

Боб-каре з косою чубчиком на середнє волосся

4. Боб-каре з короткою чубчиком

Екстремальні короткі чубчики несподівано увірвалися в моду, і зараз доповнюють навіть ніжні та романтичні образи. Вони майже не вимагають укладання і відразу ж освіжають стрижку, роблять її сміливішими та експресивнішими.

Боб-каре з короткою чубчиком на середнє волосся

5. Градований боб-каре

М’яке градуювання або філіровка перетворюють зріз на живий і природний. А ще вони згладжують дрібні огріхи укладання, прядки та інші дрібниці реального життя.

Градований боб-каре на середнє волосся

6. Рване боб-каре на середнє волосся

Якщо звичайне боб-каре здається тобі занадто нудним і строгим, а ти віддаєш перевагу більш зухвалим образам – спробуй рвану стрижку. Пасма різної довжини надають образу тієї найлегшої недбалості.

Рване боб-каре на середнє волосся