Боб-каре на середнє волосся: 12 красивих ідей стрижки (фото)

Боб-каре на середнє волосся: 12 красивих ідей стрижки (фото)

На відміну від класичного каре, боб-каре подарувало модницям довгоочікуваний обсяг. Таку стрижку майже не роблять на велику довжину, а ось боб-каре на середнє волосся – це твій порятунок від щоденних укладок, начосу та сухих текстуруючих шампунів. М’які округлі лінії виглядають дуже жіночно – а далі справа фантазії. Лови 12 гарних ідей!

1. Боб-каре без чубчика

Лінія зрізу класичного боб-каре вишиковується паралельно вилицям. Тому таку складну стрижку краще довіряти лише досвідченим майстрам, якщо хочеш, щоб вона гармонійно доповнювала твоє обличчя.

Боб-каре без чубчика на середнє волосся

2. Боб-каре з чубчиком

У традиційному боб-карі з чубчиком поєднуються протиріччя. Тут важлива чітка геометрія зрізу, але водночас використовуються плавні лінії та переходи.

Боб-каре з чубчиком на середнє волосся

3. Боб-каре з косою чубчиком

З елегантним боб-каре, в якому рівні начебто перетікають одне в одного, гармонує коса чубчик. Тільки потрібно правильно підібрати її під риси обличчя і в той же час вписати в загальну геометрію зачіски.

Боб-каре з косою чубчиком на середнє волосся

4. Боб-каре з короткою чубчиком

Екстремальні короткі чубчики несподівано увірвалися в моду, і зараз доповнюють навіть ніжні та романтичні образи. Вони майже не вимагають укладання і відразу ж освіжають стрижку, роблять її сміливішими та експресивнішими.

Боб-каре з короткою чубчиком на середнє волосся

5. Градований боб-каре

М’яке градуювання або філіровка перетворюють зріз на живий і природний. А ще вони згладжують дрібні огріхи укладання, прядки та інші дрібниці реального життя.

Градований боб-каре на середнє волосся

6. Рване боб-каре на середнє волосся

Якщо звичайне боб-каре здається тобі занадто нудним і строгим, а ти віддаєш перевагу більш зухвалим образам – спробуй рвану стрижку. Пасма різної довжини надають образу тієї найлегшої недбалості.

Рване боб-каре на середнє волосся

7. Боб-каре з косим проділом

Насправді строгий і прямий проділ у боб-карі мало кому підходить, та й обличчя у всіх різні. Спробуй зробити пробір збоку або по діагоналі – і зачіска заграє новими фарбами!

Боб-каре з косим проділом на середнє волосся

8. Асиметричне боб-каре

Стрижка боб-каре асиметрична по суті, а середня довжина волосся дозволяє ще більше експериментів. Наприклад, перехід буде більш виразним, якщо збудувати його одразу у двох площинах – спереду назад та зліва направо.

Асиметричне боб-каре на середнє волосся

9. Боб-каре на середнє волосся з поголеною скронею

Злегка заголені віскі рятують від пасмів, які постійно стирчать, які часто стирчать навіть якщо волосся пряме. А можна голити скроню радикально і навіть зробити незвичайнийвізерунок.

Боб-каре на середнє волосся з поголеною скронею

10. Боб-каре з подовженням

Стрижка з подовженням відрізняється від класичної більш вираженим переходом довжини. Передні пасма спускаються до підборіддя і навіть нижче – так що з одного боку волосся обрамляє обличчя, а з іншого – позаду все ще порядок.

Боб-каре з подовженням на середнє волосся

11. Боб-каре на ніжці

Виголена потилиця в боб-карі на ніжці майже не видно за довжиною. Але зате влітку не буде спекотно, потилиця не буде постійно стовбурчитися, а занадто густе волосся лежить акуратніше.

Боб-каре на ніжці на середнє волосся

12. Боб-каре на хвилясте волосся середньої довжини

Боб-каре на кучері виглядає дуже незвично і свіжо, особливо – на середньому волоссі, коли пасма вже не стирчать в сторони. Щоб завитки були більш пружними, використовуй спеціальні засоби для догляду!

Боб-каре на хвилясте волосся середньої довжини