Блакитний манікюр – 25 красивих та модних ідей дизайну нігтів (фото)

ТОП-25 модних та красивих ідей блакитного манікюру

Колір ніжності, мрійливості та чистоти дозволить твоїм нігтикам виглядати доглянуто та стильно. Блакитний манікюр, як правило, пом’якшує контури, візуально подовжує пальці та вигідно виглядає з різними відтінками шкіри. Надихайся нашими ідеями!

1. Матовий блакитний манікюр

Якщо ти не любиш зайвого блиску, але цінуєш насиченість кольору, це твій варіант дизайну. Навіть без малюнків, стразів та інших прикрас нігті виглядатимуть дуже красиво та елегантно.

Матовий блакитний манікюр
Матовий блакитний манікюр

2. Блакитний манікюр із прозорими стразами

Вибирай саме кристалічні камінці, тому що вони виглядають ніжно і позбавляють ефекту неакуратної наляпистості. Якщо таких немає, віддай перевагу блакитним стразам із неяскравим блиском.

Блакитний манікюр із прозорими стразами
Блакитний манікюр із прозорими стразами

3. Блакитний манікюр із градієнтом

Роби основу нігтя темнішим, а кінчик – світлим. Ти також можеш поекспериментувати з переходом до інших кольорів. Найкраще для цього підійдуть білий, бірюзовий та рожевий відтінки.

Блакитний манікюр з градієнтом

4. Блакитний манікюр із сріблястою фольгою

Бо блакитний колір вважається холодним, він шикарно виглядає із сріблястими вставками. Не покривай фольгою всю нігтьову пластину, щоб манікюр не виглядав надто яскравим.

Блакитний манікюр із сріблястою фольгою
Блакитний манікюр із сріблястою фольгою

5. Блакитний манікюр на короткі нігті

На відміну від темних та тьмяних кольорів, блакитний відтінок не робить нігтьову пластину візуально менше.Якщо природа нагородила тебе гарною формою нігтик, цей тон підкреслить красу. Якщо ж у тебе широкі та короткі нігті, то пограйся з вертикальними блискучими вставками та градієнтом.

Блакитний манікюр на короткі нігті
Блакитний манікюр на короткі нігті

6. Блакитний манікюр із тонкими лініями

Уникайте товстих смужок і чорного кольору. Якщо у тебе короткі нігті, і ти хочеш візуально подовжити їх, створюй паралельні лінії від основи до кінчика.

Блакитний манікюр з тонкими лініями