Весільні зачіски на коротке волосся – 20 красивих ідей (фото)

Весільні зачіски на коротке волосся: 20 ідей

Нічого не може затьмарювати найголовніше та романтичне урочистість у житті дівчини! Сукня, макіяж і, звичайно ж, весільна зачіска мають бути ідеальними. Але що робити, якщо у тебе коротке волосся і катастрофічно не вистачає ідей? Не хвилюйся, адже ми вже зібрали велику добірку варіантів!

1. Ефектне начісування з чубчиком

Якщо довжина не надто сприяє експериментам, створити ілюзію обсягу допоможе начісування та укладання чубчика за принципом андеркату. Залиш трохи легкої недбалості та підбери ніжні весільні аксесуари.

Ефектний начіс з чубчиком - Весільні зачіски на коротке волосся

2. Весільне укладання на найкоротше волосся

Зовсім коротку ефектну стрижку поклади на елегантну подобу ірокезу. Можеш додати кілька кольорових пасм на чубок або з різних боків – і твоє укладання точно залишиться незабутнім.

Весільна зачіска на найкоротше волосся

3. Класична зачіска з фатою

Коротке волосся складно вкласти в традиційний весільний пучок, але все-таки можливо. Зачеши все максимально назад і прикріпи зверху широку фату, яка приховає брак обсягу.

Класична зачіска з фатою - Весільні зачіски на коротке волосся

4. Локони з діадемою для неслухняного волосся

Діадема спереду або замість обруча – це звична класика, але зовсім не константа. Поклади діадему назад поверх локонів, а заразом прибери під неї бічні пасма і пригладь волосся, що стирчить, зверху.

Локони з діадемою для неслухняного волосся - Весільні зачіски на коротке волосся

5. Мінімалістичне укладання з чубком

Прямі та важкі волосся складно укласти, особливо коли вони короткі. Настрої задасть креативна асиметрична чубчик з рваним краєм і контрастна ніжна квітка.

Мінімалістичне укладання з чубчиком - Весільні зачіски

6. Дрібні кіски та великі шпильки

Щоб акуратно підібрати все волосся, переплети між собою дрібні локони з такими ж дрібними кісками. А віскі, що стирчать, зафіксуй великими весільними шпильками.

Дрібні кіски та великі шпильки - Весільні зачіски на коротке волосся