Весільні зачіски на коротке волосся – 20 красивих ідей (фото)

Весільні зачіски на коротке волосся: 20 ідей

Нічого не може затьмарювати найголовніше та романтичне урочистість у житті дівчини! Сукня, макіяж і, звичайно ж, весільна зачіска мають бути ідеальними. Але що робити, якщо у тебе коротке волосся і катастрофічно не вистачає ідей? Не хвилюйся, адже ми вже зібрали велику добірку варіантів!

1. Ефектне начісування з чубчиком

Якщо довжина не надто сприяє експериментам, створити ілюзію обсягу допоможе начісування та укладання чубчика за принципом андеркату. Залиш трохи легкої недбалості та підбери ніжні весільні аксесуари.

Ефектний начіс з чубчиком - Весільні зачіски на коротке волосся

2. Весільне укладання на найкоротше волосся

Зовсім коротку ефектну стрижку поклади на елегантну подобу ірокезу. Можеш додати кілька кольорових пасм на чубок або з різних боків – і твоє укладання точно залишиться незабутнім.

Весільна зачіска на найкоротше волосся

3. Класична зачіска з фатою

Коротке волосся складно вкласти в традиційний весільний пучок, але все-таки можливо. Зачеши все максимально назад і прикріпи зверху широку фату, яка приховає брак обсягу.

Класична зачіска з фатою - Весільні зачіски на коротке волосся

4. Локони з діадемою для неслухняного волосся

Діадема спереду або замість обруча – це звична класика, але зовсім не константа. Поклади діадему назад поверх локонів, а заразом прибери під неї бічні пасма і пригладь волосся, що стирчить, зверху.

Локони з діадемою для неслухняного волосся - Весільні зачіски на коротке волосся

5. Мінімалістичне укладання з чубком

Прямі та важкі волосся складно укласти, особливо коли вони короткі. Настрої задасть креативна асиметрична чубчик з рваним краєм і контрастна ніжна квітка.

Мінімалістичне укладання з чубчиком - Весільні зачіски

6. Дрібні кіски та великі шпильки

Щоб акуратно підібрати все волосся, переплети між собою дрібні локони з такими ж дрібними кісками. А віскі, що стирчать, зафіксуй великими весільними шпильками.

Дрібні кіски та великі шпильки - Весільні зачіски на коротке волосся

7. Фата на всю голову

Фата не обов’язково повинна розходитися об’ємним фатиновим пучком на всі боки. Ніжно та романтично виглядає повітряна фата-покривало на всю голову.

Фата на всю голову - Весільні зачіски на коротке волосся

8. Просте укладання з діадемою

Зовсім коротке пряме волосся не надто підходить для укладання, особливо якщо ти не любиш їжачок, що стирчить, і ірокези. Але це й нема чого, адже для святкового настрою досить елегантної весільної діадеми зі стразами.

Просте укладання з діадемою - Весільні зачіски на коротке волосся

9. Пов’язка із фатою

Коротке густе волосся, покладене в об’ємну зачіску, цікаво підкреслить пов’язка-обруч. А якщо зробити таку пов’язку з тонкого фатина, який розійдеться ззаду хвостами фати?

Пов'язка з фатою - Весільні зачіски на коротке волосся

10. Елегантна зачіска з вуаллю

Саме лаконічне пряме укладання перетворитися, якщо прикрасити її красивим обручем та загадковою вуаллю. Для більшої романтичності образу зроби кілька великих асиметричних завитків.

Елегантна зачіска з вуаллю - Весільні зачіски на коротке волосся

11. Локони з асиметричною чубчиком

Довжину чубчика не обов’язково пускати тонкими пасмами з боків. Поклади її на бік, і залиш трохи більш прямий на контрасті з рештою завитків, що стирчать.

Локони з асиметричною чубчиком - Весільні зачіски на коротке волосся

12. Весільне укладання з великою квіткою

Зачеши волосся назад і поклади його, залишаючи трохи об’єму і недбалості зверху. А для прикраси використовуй велику об’ємну квітку в тон сукні – і станеш беззастережною королевою дня.

Весільне укладання з великою квіткою - Весільні зачіски на коротке волосся

13. Зачіска з короткою фатою

Дуже свіжо і сучасно виглядає коротка фата-вуаль, яка закриває обличчя нареченої. Прикрась її дрібними намистинами, вишивкою або стразами, щоб надати образу святковості.

Зачіска з короткою фатою - Весільні зачіски на коротке волосся

14. Зачіска з квітковим вінком

Для легкого, невимушеного та романтичного укладання надай волоссю легку розпатланість. Замість діадеми підбери волосся вінком із живих квітів та підв’яжи його широкою стрічкою ззаду.

Зачіска з квітковим вінком - Весільні зачіски на коротке волосся

15. Асиметрична весільна стрижка з чубчиком

Якщо ти хочеш освіжити стрижку, залиш на весілля якомога нарочитішої асиметрії. Зараз це дуже модно, а ще відкриває більше простору для експериментів.

Асиметрична весільна стрижка з чубчиком - Весільні зачіски на коротке волосся

16. Сучасне укладання з косою

Укладки з коротких хаотичних кучериків завжди хороші, але для весілля – проста. Але таку зачіску легко зробити оригінальніше, якщо просто додати вільну косу спереду.

Сучасне укладання з косою - Весільні зачіски на коротке волосся

17. Локони на коротке волосся

Якщо довжина твоє волосся хоча б трохи нижче вух – цього достатньо для загальних улюбленців, весільних локонів. Нестачу обсягу компенсуй великими фактурними прикрасами, на зразок бутонів квітів.

Локони на коротке волосся - Весільні зачіски на коротке волосся

18. Весільна зачіска з відкритим обличчям

Якщо тобі на першому плані зручність і практичність – то краще прибрати волосся з обличчя. Для цього віскі та чубчик можна заплести у великі кіски і відвести їх назад під укладання.

Зачіска з відкритим обличчям - Весільні зачіски на коротке волосся

19. Завитки назовні

Якщо хочеться накрутити локони на коротку довжину, але тобі не вистачає обсягу, зроби виражений спрямований завиток назовні замість хаотичних кучериків. Об’єм зверху компенсує легке і майже невловиме начісування.

Завитки назовні - Весільні зачіски на коротке волосся

20. Вінок із фатою

Коротке волосся, яке не можна укласти у високу зачіску, можна закрутити в імпровізований вінок. Прикрась його квітами та бусинами, а поверх прикріпи фату.

Вінок з фатою - Весільні зачіски на коротке волосся