Бізіборд своїми руками для хлопчика: 7 ідей як зробити, покрокові фото та відео

Бізіборд своїми руками для хлопчика: 7 крутих ідей

З перших днів життя допитливі дослідники активно пізнають світ нових відчуттів. Бізіборди поєднують у собі все й одночасно – форми, кольору, фактури, найпростіші завдання та механізми. Але постійно купувати їх не надто вигідно, адже іграшки треба оновлювати, інакше вони просто набридають дитині. Тому розповідаємо 7 ідей, як своїми руками зробити бізіборд для хлопчика!

1. Багатофункціональний бізіборд

Цікавому чаду завжди хочеться все доторкнутися і спробувати самостійно. Але домашні шафи, клямки, ящики, меблі і тим більше розетки – далеко не найкращий варіант для першого досвіду. Саме тому пропонуємо тобі багатофункціональний бізіборд!

Багатофункціональний бізіборд своїми руками для хлопчика

Щоб бізіборд був яскравим та цікавим, одразу купи кольорові листи фанери. Це заощадить час на фарбування, а заразом не доведеться возитися вдома з балончиками, що різко пахнуть. Оптимальний розмір дошки 80х60 см, але можеш експериментувати.

Дошки з’єднуй на звичайні дверні петлі за допомогою саморізів та шуруповерта. Перш ніж кріпити іграшки, продумай і розміти розташування всіх деталей. Делі бізіборд на тематичні сторони: наприклад, з одного боку – іграшки, з другого – побутові прилади.

Щоб зробити різні види клямок, прикрути на дверні петлі маленькі дверцята з фанери або ДСП. До них можна приєднувати замки, карабіни, гачки, клямку, застібки з ланцюжком та дверні ручки. Сховай під дверцята маленький сюрприз у вигляді кольорових картинок, книжок, шматочків тканини або грифельної дошки.