20 найкращих фільмів про самураїв

20 найкращих фільмів про самураїв

Начищені до блиску катани, майстерні бойові техніки, унікальний кодекс і вольовий дух пояснюють, чому японські солдати та їхні звичаї цікавлять багатьох шанувальників. Наша вибірка кращих фільмів для самураїв добре розкривають яскравість цих бійців. Тобі належить поринути у світ честі та відваги, холоднокровної помсти та гарячої любові, смерті в ім’я панів та життя заради цвітіння сакури!

1. 13 убивць (2010)

Наріцугу Мацудайра (Горо Інагакі) зміцнює свої позиції в Японії, що може призвести до країни повним занепадом. Радник пана вирішує виправити ситуацію і звертається до самурая Синдзаемон Сімаде (Кодзі Якусе), щоб той убив тирана.

13 убивць - Найкращі фільми про самураїв

2. Затойчі (2003)

Затойчі (Такесі Кітано) – масажист, який втратив зір і мандрує невеликими містечками. Незважаючи на свою сліпоту, чоловік майстерно володіє холодною зброєю. Але оточуючі не знають про це і часто недооцінюють героя.

Затойчі - Найкращі фільми про самураїв

3. Останній самурай (2003)

Нейтан Олгрен (Том Круз) вирушає до Японії, де він має навчати бойового мистецтва імператорських солдатів. Учні виявляються надто непідготовленими, проте керівництво віддає команді вивести їх на перше смертельне завдання.

Останній самурай - Найкращі фільми про самураїв

4. Квітка (2006)

Безробітний самурай Аокі Содзаемон (Дзюн’їті Окада) неодмінно повинен відшукати вбивцю свого батька і покінчити зі злочинцем, щоб відновити справедливість і честь роду. Ось тільки у чоловіка зовсім немає навичок битви чи прагнення їх освоювати – він вважає за краще вчити дітей, а не вбивати небезпечних бандитів. Однак доля зіштовхує Аокі з його ворогом.

Квітка - Найкращі фільми для самураїв

5. Мулан (2020)

Батьки Хуа Мулан (Лю Іфей) мріють про вдале заміжжя своєї дочки, але дівчину турбують зовсім інші речі. Якось у їхнє село приходить звістка: кожна сім’я має відправити на війну як мінімум одного родича.Мулан не має братів, тому в похід збирається її літній батько. Героїня вирішує замінити його і потай збігає у військовий табір, переодягнувшись чоловіком.

Мулан - Найкращі фільми для самураїв

6. Шлях воїна (2010)

Великий самурай Янг (Чан Дон Гон) не мав рівних у своїй справі. Йому пропонували найнебезпечніші вбивства, і він завжди справлявся, поки одного разу його завданням не стала маленька дівчинка. Відмовившись її вбивати, Янг втратив високий статус і змушений тікати від рокового вироку.

Шлях воїна - Найкращі фільми про самураїв

7. Кохання та честь (2006)

Синодзьо Мімура (Такуя Кімура) живе зі своєю дружиною і мріє відкрити школу для хлопчиків, в якій він міг би навчати дітей мистецтву бою на мечах. Однак через прикру помилку чоловік втрачає зір, а його життя починає різко змінюватися не на краще.

Кохання та честь - Найкращі фільми про самураїв

8.Прихований меч (2004)

Головному герою – самураю Мунедзо (Масатосі Нагасе) – за сюжетом доводиться зробити чимало складних виборів. Зберегти становище в суспільстві або піти за покликом закоханогосерця? Втратити честь самурая чи вбити найкращого друга? Заплямувати свої руки чи розплатитися власною кров’ю?

Прихований клинок - Найкращі фільми для самураїв

9. Останній меч самураю (2003)

Влада сьогунів помітно слабшає, по землі ходять останні із самураїв. У Кіото має відбутися одна із ключових битв. Багатьом бійцям доведеться обирати між смертю та боротьбою на стороні заколотників.

Останній меч самурая - Найкращі фільми про самураїв

10. Пані Кривавий Сніг (1973)

На сім’ю Сайо Касіми (Мієко Акадза) скоєно напад: жінка втратила чоловіка, сина та честь. Ображена героїня вбиває одного з кривдників, але незабаром її відправляють до в’язниці. Тут вона народжує дівчинку, якій уготовано долю помстиниці роду.

Пані Кривава Сніг - Найкращі фільми про самураїв

11.Самурайська історія (1998)

Кадзамацурі (Томоясу Хотей) викрадає важливу реліквію – меч клану, який давно втратив справжніх самураїв. Син глави разом із друзями вирушає слідом за викрадачом, а його батько намагається завадити синові, знаючи, що бойові навички юнаки залишають бажати кращого.

Самурайська історія - Найкращі фільми про самураїв

12. Табу (1999)

Юний Кано Содзабуро (Рюхей Мацуда) потрапляє в елітний загін, покликаний боротися з заколотниками. Хлопець чудово володіє мечем та бойовими мистецтвами, але колег він приваблює зовсім з іншої причини.

Табу - Найкращі фільми про самураїв

13. Обидва: останній самурай (2011)

Друга світова війна, Японія зазнає серйозних втрат. Керівництво бойового підрозділу закінчує життя самогубством, віддаючи данину старим самурайським традиціям. Але капітан і невелика група солдатів, що вижили, не хочуть здаватися так просто.

Обидва останній самурай - Найкращі фільми про самураїв

14.Червоне сонце (1971)

Самурай та за сумісництвом японський посол Курода (Тосіро Міфуне) їде з дипломатичною місією до Америки. Тут він має подарувати президентові почесний, оздоблений золотом меч. Але в подорожі на чоловіка нападають злодії і забирають найціннішу реліквію із собою. Куроди має тиждень, щоб знайти кривдників і забрати своє.

Червоне сонце - Найкращі фільми для самураїв

15. Тінь воїна (1980)

Впійманого злодія засуджують на смертну кару, але в останній момент йому дарують помилування. А все через те, що чоловік неймовірно схожий убитого правителя. Смерть князя тримають у таємниці, а врятованого Кагемуша (Тацуя Накадай) доведеться зайняти його місце.

Тінь воїна - Найкращі фільми про самураїв

16. Рюдзо та семеро бійців (2015)

Старий якудза Рюдзо (Тацуя Фудзі) вирішує відійти від справ, але чи не стає жертвою аферистів. Сповнений гнівом чоловік прагне помститися кривдникам. Для цього він збирає команду консервативних самураїв і формує новий клан.

Рюдзо та семеро бійців - Найкращі фільми про самураїв

17. Клинок Безсмертного (2017)

СамурайМандзі (Таку Кімура) шукає смерті в бою, відчуваю провину за події минулого. Чоловік щосили намагається потрапити в небезпечні неприємності, аби спокутувати свої гріхи кров’ю. Зустріч із загадковою черницею змінює його плани.

Клинок Безсмертного - Найкращі фільми про самураїв

18. Харакірі (2011)

Хансіро Цугумо (Ебідзе Ітікава) шукає священне та почесне місце для вчинення харакірі. Паралельно він зустрічає людей, у розмовах із якими відкриває деталі своєї історії.

Харакірі - Найкращі фільми про самураїв

19. Сутінковий самурай (2002)

Сейбей Ігуті (Хіроюкі Санада) – дуже бідна людина, самурай із нижчого стану, змушена витрачати всі сили на те, щоб прогодувати свою сім’ю. Якось він зустрічає подругу дитинства, поява якої обіцяє йому серйозні зміни.

Сутінковий самурай - Найкращі фільми про самураїв

20.Бродяга Кенсін (2012)

Кенсін (Такер Сато) у минулому був грізним воїном, але тепер він бродяга, який не хоче нікому завдавати зла. Однак незабаром йому все ж таки доведеться згадати свої старі вміння, щоб протистояти опіумному барону.

Бродяга Кенсін - Найкращі фільми про самураїв