20 найкращих фільмів про самураїв

20 найкращих фільмів про самураїв

Начищені до блиску катани, майстерні бойові техніки, унікальний кодекс і вольовий дух пояснюють, чому японські солдати та їхні звичаї цікавлять багатьох шанувальників. Наша вибірка кращих фільмів для самураїв добре розкривають яскравість цих бійців. Тобі належить поринути у світ честі та відваги, холоднокровної помсти та гарячої любові, смерті в ім’я панів та життя заради цвітіння сакури!

1. 13 убивць (2010)

Наріцугу Мацудайра (Горо Інагакі) зміцнює свої позиції в Японії, що може призвести до країни повним занепадом. Радник пана вирішує виправити ситуацію і звертається до самурая Синдзаемон Сімаде (Кодзі Якусе), щоб той убив тирана.

13 убивць - Найкращі фільми про самураїв

2. Затойчі (2003)

Затойчі (Такесі Кітано) – масажист, який втратив зір і мандрує невеликими містечками. Незважаючи на свою сліпоту, чоловік майстерно володіє холодною зброєю. Але оточуючі не знають про це і часто недооцінюють героя.

Затойчі - Найкращі фільми про самураїв

3. Останній самурай (2003)

Нейтан Олгрен (Том Круз) вирушає до Японії, де він має навчати бойового мистецтва імператорських солдатів. Учні виявляються надто непідготовленими, проте керівництво віддає команді вивести їх на перше смертельне завдання.

Останній самурай - Найкращі фільми про самураїв

4. Квітка (2006)

Безробітний самурай Аокі Содзаемон (Дзюн’їті Окада) неодмінно повинен відшукати вбивцю свого батька і покінчити зі злочинцем, щоб відновити справедливість і честь роду. Ось тільки у чоловіка зовсім немає навичок битви чи прагнення їх освоювати – він вважає за краще вчити дітей, а не вбивати небезпечних бандитів. Однак доля зіштовхує Аокі з його ворогом.

Квітка - Найкращі фільми для самураїв

5. Мулан (2020)

Батьки Хуа Мулан (Лю Іфей) мріють про вдале заміжжя своєї дочки, але дівчину турбують зовсім інші речі. Якось у їхнє село приходить звістка: кожна сім’я має відправити на війну як мінімум одного родича.Мулан не має братів, тому в похід збирається її літній батько. Героїня вирішує замінити його і потай збігає у військовий табір, переодягнувшись чоловіком.

Мулан - Найкращі фільми для самураїв