20 найкращих фільмів про мутантів

15. Ремпейдж (2018)

Ремпейдж (2018)

У національний парк потрапляють мутагени, які перетворюють кількох тварин, збільшуючи їх у розмірах. Навколишні побоюються новоявлених монстрів і всіляко намагаються їх позбутися. Чи зможе вчений Девіс Окойі (Дуейн Джонсон) урятувати мутантів?

16. Неймовірний Халк (2008)

Неймовірний Халк (2008)

Брюс Беннер (Едвард Нортон) – дуже талановитий вчений. Але через помилку чоловік отримує серйозну дозу небезпечного опромінення. Тепер він перетворюється на величезного монстра щоразу, коли злиться.

17. Невидимка (2000)

Невидимка (2000)

Експериментатор Себастьян (Кевін Бейкон) працює над формулою, яка дозволяє людині ставати невидимою. Вчений справляється з цим завданням і після випробувань на тваринах вирішує сам випробувати сироватку. Досвід виявляється успішним, але тепер чоловікові потрібно якось повернутись у звичайний стан!

18. Мутанти (1997)

Мутанти (1997)

У Нью-Йорку виявлено страшну хворобу, яка забирає життя дітей і передається через звичайних тарганів. Пара ентомологів виводить незвичайну комаху-мутант, яка повинна винищити переносників вірусу. Катастрофа запобігла, але через кілька років результат генної інженерії виливається в нову проблему.

19. Фантастична четвірка (2005)

Фантастична четвірка (2005)

Група друзів випадково підпадає під вплив згубного опромінення. А наступного ранку герої відкривають у собі надприродні сили. Незабаром вони мають шанс використати ці вміння на благо суспільству.

20. Кохання та монстри (2020)

Кохання та монстри (2020)

Внаслідок техногенної катастрофи усі тварини на планеті сильно мутували. Джоел Доусон (Ділан О’Брайєн), незважаючи на небезпеку, вибирається із захисного бункера і вирушає на зустріч зі своєю дівчиною.