20 найкращих фільмів про мутантів

8. Блейд (1998)

Блейд (1998)

У центрі сюжету – напіввампір Блейд (Уеслі Снайпс), який розправляється з упирями у спробах помститися за свою матір. Але боротися на самоті, почуваючи себе ізгоєм для обох сторін, досить складно. Чи не зламає це героя?

9. Віднем (2018)

Веном (2018)

На Землю потрапляє кілька інопланетних симбіонтів. Один із них зливається з тілом Едді Брока (Том Харді), створюючи нову кровожерливу істоту – Венома. Але Едді робить спробу домовитися із симбіонтом!

10. Я, Франкенштейн (2014)

Я, Франкенштейн (2014)

Адам (Аарон Екхарт) – творіння доктора Франкенштейна (Аден Янг) – отримав унікальний ген, який не дає йому старіти. Проживши довгий час на землі, головний герой знайшов своє покликання у битвах проти демонів.

11.Ван Хельсінг (2004)

Ван Хельсінг (2004)

Ван Хельсінг (Хью Джекман) – це хоробрий і неупереджений борець зі злом, який отримує завдання вбити Дракулу. Чи вийде це в нього? І як у цьому замішане чудовисько Франкенштейна?

12. Людина-павук (2002)

Людина-павук (2002)

Пітер Паркер (Тобі Магуайр) – звичайний підліток, який закоханий в однокласницю і заробив проблеми з її хлопцем. Якось героя кусає дивний павук, і у Пітера з’являються дивні суперсили. На що він спрямує їх?

13. Охоронці (2009)

Охоронці (2009)

Це добрий фільм для фанатів супергероїв. Незвичайні вміння, різнопланові характери, споконвічна боротьба добра зі злом – тут знайдеться все для любителів фантастики та історій про альтернативні всесвіти!

14. Пригоди Шаркбоя та Лави (2005)

Пригоди Шаркбоя та Лави (2005)

Життя Макса (Кейден Бойд) складно назвати ідеальним: у хлопця серйозні проблеми у школі та в сім’ї. Щоб хоч якось відволіктися від сумних думок, хлопець вигадує чарівний світ та друзів-супергероїв.І раптом виявляється, що все це не просто фантазії, а реальність, що цілком відчутна.