15 найкращих фільмів про віруси

15 найкращих фільмів про віруси

Історії про зараження та епідемії б’ють усі рекорди з переглядів за останній рік. І не дивно, дивлячись на події довкола. Хочеться знову полоскотати собі нерви чи, навпаки, відволіктися від реальних проблем? Тоді тримай добірку найкращих фільмів про віруси!

1. Прокляття (1987)

Почнемо зі старої класики жахів від режисера Девіда Кіта. На ферму падає загадковий метеорит із невідомою рідиною. Поки власник ділянки намагається його продати, люди, тварини і навіть рослини починають хворіти на незрозумілу заразу.

Прокляття (1987)

2. 28 днів по тому (2002)

Група агресивних борців за екологію вламується в лабораторію, де досліджували небезпечний вірус. Звідти втікає заражена мавпа, яка стає розповсюджувачем. У ролях – Кілліан Мерфі, Брендан Глісон, Крістофер Екклстон та інші.

28 днів по тому (2002)

3. Остання любов на Землі (2010)

Романтична драма з Юеном Макгрегором та Євою Грін розгортається на тлі загадкової епідемії.Через невідому хворобу люди втрачають почуття одне за одним.

Остання любов на Землі (2010)>

4. Штам “Андромеда” (1971)

І знову повернемося до класики! На цей раз до наукової фантастики у виконанні Роберта Уайза. На містечко в Арізоні падає військовий супутник, наповнений космічними мікроорганізмами для створення біологічної зброї.

Штам

5. Явление (2008)

Через дивний вірус починається хвиля страшних самогубств. Викладач Елліот Мур (Марк Волберг) із дружиною (Зоуі Дешанель) та близькими планує втекти з міста, але дорогою вони дізнаються, що дружина його друга перебуває у зараженому регіоні.

Явлення (2008)

6. Зараження (2011)

ВООЗ намагається зупинити епідемію, яка дуже швидко поширюється та вбиває людей. У ролях – Метт Деймон, Кейт Уінслет, Джуд Лоу, Гвінет Пелтроу та Маріон Котійяр.

Зараження (2011)