15 найкращих фільмів про динозаврів

15 найкращих фільмів про динозаврів

Великі рептилії, що колись населяли планету, стають основою для численних теорій та творів мистецтва. Фільми про динозаврів – це фантастичні історії про хижі монстри і травоїдні ящіри. Захоплююче видовище, цікаві факти та неймовірні ідеї змусять твій вечір заграти новими фарбами!

1. Парк Юрського періоду (1993)

Учений Джон (Річард Аттенборо) зумів відродити справжніх динозаврів. Він змоделював спеціальний парк, де й поселив ящіроподібних створінь. Але чи не надто небезпечним захопленням виявиться цей проект?

Парк Юрського періоду (1993)

2. Світ юрського періоду (2015)

Людям набридло дивитись на мирних динозаврів, тому вчені створили нову хижу особу. І хоча цей ящір суворо охоронявся від попадання в «мирну» та безпечну частину парку, непродумана система захисту перетворила задум у кошмар наяву.

Світ юрського періоду (2015)

3.Загублений світ (2009)

Доктор Рік (Вілл Феррелл) разом зі своєю помічницею Холлі (Анна Фріл) ставить експерименти з подорожей у часі. Ці досліди закидають допитливу парочку в дивний світ, де істоти з різних епох живуть пліч-о-пліч.

Загублений світ (2009)

4. Подорож до центру Землі (2008)

Тревор (Брендан Фрейзер) разом із племінником Шоном (Джош Хатчерсон) мандрує краями, де колись безвісти зник його брат. Герої практично відразу потрапляють у пастку, проходять через десяток небезпечних обставин та зустрічають найдавніших істот планети.

Подорож до центру Землі (2008)

5. Полювання на динозавра (2007)

Компанія вулканологів прибуває на острів, щоб вивчити місцеві природні явища. Проте дослідники ще не знають, що на курорті вони не одні.

Полювання на динозавра (2007)

6. Мій домашній динозавр (2007)

Маленький Ангус (Алекс Етел) випадково знаходить незвичайне яйце, з якого незабаром вилуплюється динозавр. Герой докладе чимало зусиль, щоб потоваришувати з істотою та приховати від усіх її існування.

Мій домашній динозавр (2007)