15 найкращих фільмів про динозаврів

15 найкращих фільмів про динозаврів

Великі рептилії, що колись населяли планету, стають основою для численних теорій та творів мистецтва. Фільми про динозаврів – це фантастичні історії про хижі монстри і травоїдні ящіри. Захоплююче видовище, цікаві факти та неймовірні ідеї змусять твій вечір заграти новими фарбами!

1. Парк Юрського періоду (1993)

Учений Джон (Річард Аттенборо) зумів відродити справжніх динозаврів. Він змоделював спеціальний парк, де й поселив ящіроподібних створінь. Але чи не надто небезпечним захопленням виявиться цей проект?

Парк Юрського періоду (1993)

2. Світ юрського періоду (2015)

Людям набридло дивитись на мирних динозаврів, тому вчені створили нову хижу особу. І хоча цей ящір суворо охоронявся від попадання в «мирну» та безпечну частину парку, непродумана система захисту перетворила задум у кошмар наяву.

Світ юрського періоду (2015)

3.Загублений світ (2009)

Доктор Рік (Вілл Феррелл) разом зі своєю помічницею Холлі (Анна Фріл) ставить експерименти з подорожей у часі. Ці досліди закидають допитливу парочку в дивний світ, де істоти з різних епох живуть пліч-о-пліч.

Загублений світ (2009)

4. Подорож до центру Землі (2008)

Тревор (Брендан Фрейзер) разом із племінником Шоном (Джош Хатчерсон) мандрує краями, де колись безвісти зник його брат. Герої практично відразу потрапляють у пастку, проходять через десяток небезпечних обставин та зустрічають найдавніших істот планети.

Подорож до центру Землі (2008)

5. Полювання на динозавра (2007)

Компанія вулканологів прибуває на острів, щоб вивчити місцеві природні явища. Проте дослідники ще не знають, що на курорті вони не одні.

Полювання на динозавра (2007)

6. Мій домашній динозавр (2007)

Маленький Ангус (Алекс Етел) випадково знаходить незвичайне яйце, з якого незабаром вилуплюється динозавр. Герой докладе чимало зусиль, щоб потоваришувати з істотою та приховати від усіх її існування.

Мій домашній динозавр (2007)

7. Ніч у музеї (2006)

Ларрі (Бен Стіллер) ризикує втратити сина, тому змушений терміново шукати роботу. Чоловік влаштовується нічним сторожем до історичного музею. У першу зміну герой з подивом розуміє, що всі експонати закладу можуть оживати.

Ніч у музеї (2006)

8. І гримнув грім (2005)

Вчені вигадали спосіб подорожувати в часі, і це стало дуже прибутковим бізнесом. Клієнти можуть у будь-який час вирушити в епоху динозаврів. Єдине правило: «відвідувачам» доісторичної доби не можна впливати на перебіг подій. Але хіба цікаво було б дивитися цей фільм, якби все йшло за планом?

І гримнув грім (2005)

9. Загублений світ (2001)

Дослідник Джордж (Боб Хоскінс) відкриває неймовірний факт: у надрах амазонських джунглів є плато, населене динозаврами. Разом із групою однодумців професор вирушає на пошуки цих територій.

Загублений світ (2001)

10. Т-Рекс: зникнення динозаврів (1998)

Юна Хайден (Ліз Штаубер) схиблена на темі динозаврів.Її інтерес підігріває ще й той факт, що батько дівчини працює палеонтологом та часто їздить на розкопки. Дочка неодноразово безрезультатно просила батька взяти її собою в експедицію. Але цього разу їй це й не знадобиться: внаслідок нещасного випадку у лабораторії героїня потрапляє у минуле.

Т-Рекс: зникнення динозаврів (1998)

11. Проект «Динозавр» (2011)

Група вчених відправляється в Африку на пошуки монстра, що мутував. Експедиція починає йти не за планом, коли на вертоліт дослідників нападає зграя дивних крилатих істот.

Проект «Динозавр» (2011)

12. Теодор Рекс (1995)

Планету населяють розумні динозаври, які легко стали рівноправними членами суспільства нарівні з людьми. Комедійний сюжет розповідає про одного з таких динозаврів, який став поліцейським. А його помічницю зіграє приголомшливо смішна Вупі Голдберг.

Теодор Рекс (1995)

13.Загублений світ (1992)

Професор Челленджер (Джон Ріс-Девіс) дізнається про можливе існування динозаврів у ПАР та разом із напарником-журналістом Едвардом (Ерік МакКормак) вирушає на пошуки. Чим же закінчиться небезпечна подорож і чи стане вона останньою?

Загублений світ (1992)

14. Вихованець Юрського періоду (2019)

На Землі дивом зберігся маленький динозавр. Не дивно, що така істота одразу ж привернула увагу шалених та жорстоких вчених. Головний герой – хлопчик Кріс (Кайлер Чарльз Бек), котрий намагається врятувати свого хвостатого друга.

Вихованець Юрського періоду (2019)

15. Прогулянки з динозаврами 3D (2013)

Хоча фільм включає документальну основу, він чудово підійде для сімейного перегляду та не змусить нудьгувати ні дорослих, ні дітей. Приголомшлива графіка та простий, але цікавий сюжет створюють захоплююче поєднання, що занурює глядачів у давню епоху.

Прогулянки з динозаврами 3D (2013)