Жіночі сонцезахисні окуляри – модні тренди та новинки (50 фото)

Жіночі сонцезахисні окуляри: модні тренди та новинки (50 фото)

Починаються перші сонячні дні, і знову виникає щорічне питання – як же вибрати ті самі ідеальні сонцезахисні окуляри? Сьогодні ми хочемо поділитися з тобою модними трендами та моделями року. А заразом нагадуємо, що це не тільки стильний аксесуар, але й захист очей від ультрафіолету!

1. Окуляри оверсайз

Дивно, але гігантоманія дісталася навіть сонцезахисних окулярів. Великі оправи в півобличчя виглядають дуже стильно і ефектно. Причому на перший план виходить саме розмір, а не форма або колір, тому їх легко підібрати під свій типаж.

Окуляри оверсайз
Окуляри оверсайз

2. Спортивний стиль

Окуляри, стилізовані під спортивний унісекс, гармонійно доповнюють такі самі образи. А саме вони, як і раніше, залишаться в тренді протягом усього року. Рекомендуємо вибирати шибки з поляризацією – і стильно, і корисно!

Спортивний стиль

3. Вузькі окуляри

Вузькі овальні та прямокутні сонцезахисні окуляри востаннє були такими популярними у дев’яностих. І ось вони знову у моді! Зверніть увагу на кольорове скло та незвичайну форму оправи.

Вузькі окуляри
Вузькі окуляри

4. Пластикові оправи

Про пластикові оправи хотілося б сказати окремо. Довгий час вони вважалися бюджетним чи тимчасовим варіантом, але ситуація докорінно змінилася. Сміливо вибирай товсті оправи найнесподіваніших кольорів, форм та конфігурацій. Тим більше, пластик дозволяє значно більше експериментів, ніж метал.

Пластикові оправи
Пластикові оправи

5. Леопардовий принт

Якщо тварини принти актуальні цього року, то вони актуальні скрізь. Цікаво виглядають такі моделі у формі котячого ока.А ще леопард чудовий у нейтральних коричневих тонах – для тих, кому не подобаються або не підійдуть чорні стекла.

Леопардовий принт