Зв’язати шарф спицями для жінки. Нові моделі: снуд, трансформер, ажурний шарф

Щоб зв’язати шарф спицями для жінки (нові моделі будуть розглянуті в цій статті), достатньо володіти елементарними навичками в’язання і деяким терпінням, а велика різноманітність пряжі різного забарвлення і фактури, допоможе поповнити гардероб стильними в’язаними виробами.

До початку в’язання шарфа, необхідно вміти робити лицьові і виворітні петлі. Оволодівши цими нескладними вміннями, можна стати асом в’язання спицями.

Визначившись з розміром полотна майбутнього шарфа, необхідно приступити до вибору пряжі, яка на початковому етапі оволодіння майстерністю, буде акцентувати увагу на оригінальному поєднанні кольорів готового шарфа, а не на складності візерунка.

Необхідні знання до початку в’язання

Професійні в’язальниці ставляться до вибору пряжі, як священнодійства, адже перед ними відкривається чарівний світ, наповнений незвичайними барвами, відчуттям свіжості, тепла і ніжності вишуканих ниток.

Шарф – один з основних аксесуарів для жінок. Зв’язати нову і гарну модель дуже просто, для цього необхідно вибрати спиці і пряжу.

Зв’язати шарф для жінки спицями легко, нові моделі: снуд, трансформер і ажурний шарф дуже популярні сьогодні

Сучасні виробники полегшують роботу рукодільниця і вказують багато корисної та необхідної інформації на етикетці кожного мотка пряжі, від складу, ваги, довжини нитки і порад по догляду за готовим виробом, до рекомендованого номери спиць.

І чим краще настрій, позитивно емоції, і більше вибір, тим оригінальним вийде пов’язане виріб.

Є кілька моментів, які варто враховувати при виборі пряжі для в’язання шарфа:

  • Витрата пряжі. Для виробу довжиною близько 1,5 м і шириною 20 см, знадобиться 300-350 г вовни.
  • Вид пряжі. Відштовхуючись від основних характеристик готового виробу, таких як модель, сезонність, алергенність, потрібно зупинити вибір на певному складі пряжі: натуральної, синтетичної або сумішевої.
  • Колір нитки. Для простої в’язки варто вибирати різнобарвну пряжу: меланжевую або сегментарного фарбування.
  • Фактура нитки. Використовуючи для в’язання стрічкову або рюшевую пряжу, можна за короткий час зв’язати оригінальний виріб.

У виборі спиць необхідно враховувати їх розмір, матеріал, з якого вони виготовлені, легкість, гладкість і гостроту кінців.

Новачкам бажано вибирати спиці середнього діаметру, дерев’яні або пластмасові

Це створить комфортні умови для роботи, а готовий виріб заграє красою ниток і еластичністю.

Цікавий факт! Для жінок немає нічого неможливого! Мешканка Нідерландів потрапила в Книгу рекордів Гіннеса завдяки своїм спиць. Англійка зв’язала нову і саму оригінальну модель шарфа довгою 62,5 км, тим самим побивши попередній рекорд, встановлений в 1988 р в 33 км.