Жіночі штани, весна – модні новинки та тенденції (50 фото)

Жіночі штани, весна: модні новинки та тренди (50 фото)

Джинси та спортивні штани так міцно укорінилися в житті, що вибір чогось іншого перетворюється на справжнє випробування. Але ми вже підготувалися до нього і дізналися про всі новинки та тенденції. Отже, якими будуть модні жіночі штани навесні?

1. Палаццо

Широкі брюки, що струмують, беззастережно очолюють список трендів цієї весни. Залежно від матеріалу вони можуть бути загадковими та напівпрозорими, щільними та теплими, строгими та діловими – вибір за тобою.

Палаццо
Палаццо

2. Кюлоти

Ще один варіант широких штанів для шанувальниць вільного крою залишається і на цей сезон. Найчастіше модні кюлоти вкорочені – до коліна чи трохи нижче. Вибирай під них взуття на стильних кіттен хіллз – і точно будеш зіркою будь-якої компанії.

Кюлоти

3.Розкльошені штани

Сучасний кльош обов’язково має бути на високій посадці. А ось далі починаються нюанси. Хочеш – вибирай витончені моделі від коліна, а хочеш – одразу від стегна.

Розкльошені штани

4. Штани-банани

Об’ємний верх і звужені штанини виявилися настільки універсальними для будь-якої фігури, що до весни року банани з’явилися на всіх модних показах. Їх можна поєднувати з витонченими блузами, короткими топами та улюбленими толстовками.

Брюки-банани
Брюки-банани

5. Укорочені штани з підворотами

Мода на широкі підвороти та вкорочену довжину торкнулася не лише деніму. Це відмінний спосіб додати різноманітності навіть у найсуворішу офісну цибулю. А ще такі штани підкреслюють стрункі щиколотки та красиві туфлі.

Укорочені штани з підворотами
Укорочені штани з підворотами

6. Прозорі штани

Навесні року нас чекає багато прозорих речей, і штани не стали винятком. Вони гарні не лише на пляжі з купальником, але й у звичайних міських образах із боді.

Прозорі штани