Зачіски на кожен день на довге волосся своїми руками за 5 хвилин, прості, швидкі і красиві

Довге волосся дає можливість вибирати, яку зачіску зробити сьогодні навіть своїми руками самостійно вдома. Але це не значить, що зробити вибір легко. У великій кількості варіантів слід добре орієнтуватися, щоб зачіска виглядала акуратно і модно кожен день.

Прості і швидкі зачіски на кожен день

Перукарі придумали досить багато універсальних варіантів, створення яких не займає багато часу. В якості прикладу може послужити Мальвинка. Для її створення довге волосся прибирають з скронь, особа залишають повністю відкритим.

Можна трохи її удосконалити і на волосся, прибране тому, заплести косу, звичайну або вивернуту.

Відмінним і швидким варіантом стане подвійний хвіст, для його створення потрібно зробити хвіст з половини волосся на маківці і другий хвіст зробити трохи нижче.

Об’єднавши хвости, і прикрасивши їх шпилькою можна отримати незвичайну і об’ємну зачіску, просту у виконанні.

Плетіння кіс на довге волосся

Власницям довгого волосся можна робити найрізноманітніші коси, наприклад 2 коси з боків, елегантно загорнувши їх в пучок і зафіксувавши шпильками. При цьому коси можуть бути звичайними, французькими, вивернутими, складатися з 4-х або 6-ти пасм.

До найкрасивішим косам можна віднести французьку косу або риб’ячий хвіст. Щоб створити французьку косу, волосся ділять на 3 частини, починають заплітати, додаючи в кожну бічну пасмо трохи волосся збоку.

Для створення коси риб’ячий хвіст необхідно пов’язати волосся в пучок, розділити їх на дві частини, і брати з одного боку трохи волосся знизу, і перехрещувати з іншою частиною.

Власниці довгого волосся можуть заплести собі косу навпаки, вона починається з потилиці, плететься як колосок. А решту волосся можна загорнути в пучок або хвіст.