З чим носити білий жакет: лляний, без рукавів, можна надіти його з джинсами, фото

Якщо ви підбираєте собі базовий жакет, придивіться до жакета білого кольору. Багато хто вважає його непрактичним, що підходить тільки для виходу. Однак це не так! Білий жакет по праву може вважатися універсальною річчю, паличкою-виручалочкою не тільки для особливого випадку, але й у повсякденному житті. Навіть класичний покрій білого жакета виглядає сучасно і модно. З чим носити білий жакет в різних ситуаціях, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Білий жакет і вечірній образ

Звичайно, не на всяке урочистий захід можна надіти білий жакет: офіційні прийоми мають жорсткі вимоги до дрес-коду і відкидають подібні вольності. Але рідко, коли звичайна жінка стикається з необхідністю вибирати вбрання, наприклад, на бал або на прийом до посла. Тому в більшості випадків, коли потрібно виглядати нарядно і гідно, білий жакет виявляється доречний.

Перш за все, він буде відмінним доповненням до коктейльної сукні. При цьому і жакет, сукня можуть бути будь-якої довжини, а їхні тканини повинні бути порівнянними за щільності. Якщо фактурні тканини – уважніше підійдіть до питання комбінування, щоб не перевантажити образ.

Ще одне правило – нехай декор буде або на піджаку, або на сукню. Інакше сукню, умовно кажучи, зі стразами і жакет з мереживами можуть «вбити» один одного. Якщо ж, навпаки, у вас є тільки скромна, трохи нудне базову сукню, білий жакет освіжить вас і внесе родзинку в весь вигляд.

На просту вечірку ви завжди можете надіти подовжений жакет з вузькими джинсами і блискучою майкою. Якщо хочете бути в центрі уваги – вибирайте тотально білий образ: білі скінні, біла ефектна блузка і білий жакет. Замініть майку або блузку на мереживну бюстьє – і отримаєте супер-сексуальний наряд!

Жакет з фалдами, як у фраку, підійде ексцентричним дівчатами, які не бояться прикутих до себе поглядів. Такий фасон шикарно виглядає на чоловіках, що вже говорити про жінок! Ви можете пограти з чоловічим образом – надіньте жакет-фрак, вузькі брюки, лакові лофери або черевики.

На фото зібрані вдалі приклади того, як білий піджак вписати в ошатний образ.