Як правильно носити ліфчик на маленьку груди або для підлітка, з пуш ап, фото і відео

Здавалося б, що складного в тому, щоб вибрати бюстгальтер? Незважаючи на те, що досить часто дівчата під час купівлі нового бюстгальтера скаржаться на короткі бретельки, врізаються в тіло або на неідеальний стан грудей, все ж існує кілька елементарних норм, як правильно носити ліфчик, слідуючи яким можна підібрати зручний і оптимальний варіант.

Більшість дівчат здійснюють одну найголовнішу помилку під час примірки нового ліфчика – не поправляють груди в чашці. З-за цього може створюватися враження, що бюстгальтер як би відходить від лінії грудей, створюючи просвіт.

Виявляється, справа не в обсязі, а в незнанні того, як одягати цю деталь жіночого гардероба. Ще одна помилка полягає в тому, що багато дівчат застібають ліфчик спереду і потім перекручують тому. Начебто зручніше, але ліфчик буде розтягуватися і швидше зношуватися. На просторах інтернету можна також знайти відео багатьох блогерів, в якому детально та поетапно показано, як правильно надіти бюстгальтер.

Якщо з технікою надягання все досить просто, то великою проблемою може стати те, який вид бюстгальтера вибрати, щоб вигідно підкреслити всі достоїнства і приховати недоліки. Асортимент дійсно великий, але при виборі ліфчика треба, в першу чергу, орієнтуватися, яка у дівчини груди.

Приміром власницям пишного бюста для повсякденної шкарпетки потрібно вибирати класичний варіант, закриває і щільно фіксує груди або ж бюстгальтер “міні майзер”, особливістю якого є широкі бретелі, підтримують велику груди, а чашка коригує форму, візуально зменшуючи розміри грудей.

При виборі нарядів з великим вирізом відмінним рішенням стане модель “балконет”, щільно фіксує нижню частину грудей.

Дівчат з маленькими грудьми наданий вибір побільше, але найбільш популярним став пуш ап, що піднімає груди і створює спокусливий обсяг, а завдяки вкладкам в чашках бюстгальтера візуально збільшує розмір грудей.

Але не менш сексуально виглядає і “балконет”, чашки якого наполовину закривають груди, що є ідеальним рішенням для глибокого декольте, або ж “брасьер”, лінія чашки якого знаходиться на рівні сосків.

Ще один різновид бюстгальтерів на маленьку груди – це “корбей”, ледь придерживающий груди з-за того, що верхня частина чашки набагато менше, ніж нижня.

Універсальним і найбільш популярним бюстгальтером є модель “Анжеліка”, максимально підтримує груди знизу за рахунок кісточок.

Для занять спортом існує спеціальний бюстгальтер, так як звичайні не справляються з функцією підтримки під час занять спортом. Щоб запобігти розтягування грудей, спортивний бюстгальтер забезпечений еластичною тканиною і в ньому відсутні кісточки, може бути з вшитим каркасом або ж із закріпленими чашками.

Особливу популярність також придбав силіконовий бюстгальтер, який надівається за особливим нагоди і показаний для відкритої спини або максимально відкритого декольте. Можна не сумніватися, що на фото голлівудських красунь, які красуються у відвертих сукнях з оголеною спиною або напівоголеної груддю не відображений бюстгальтер або його бретелі, тільки завдяки цій порівняно недавно з’явилася моделі.

При купівлі ліфчика для підлітка обов’язковим буде вибір на користь бюстгальтера з бавовняної тканини з бретелями і без вставок. Особливу увагу слід приділяти тому, щоб ліфчик не надто стискав груди, що може призвести до здавлювання лімфовузлів. Якщо ж розмір грудей занадто малий, то існують такі замінники бюстгальтера, як бандо або топи з ущільненими чашками.