Як зустріти Новий рік – як одягатися, що приготувати, як прикрасити квартиру, прикмети та ідеї

Як зустріти Новий рік: усі важливі прикмети та ідеї

Зовсім скоро розумна і працелюбна Мишка поступиться зодіакальним п’єдесталом могутньому і консервативному Бику (Волу). І тобі напевно хочеться правильно відзначити прийдешнє свято, зарядивши його веселощами і приманивши удачу на всі наступні 365 днів! Як зустріти Новий рік року? Про те, як одягатися, що приготувати, які подарунки вибрати, як прикрасити будинок та про інші важливі нюанси новорічної ночі читай у нашій статті!

Як правильно проводити 2020-й

Перш ніж переходити до святкової підготовки, важливо спочатку розібратися зі справами року, що минає. Не дозволивши їх сьогодні, ти ризикуєш перетягнути проблеми в новий період. Для початку постарайся повернути фінансові борги. І справа навіть не в езотериці та вселенських законах: віддавати позики після свята буде набагато складніше.

Спробуй налагодити стосунки як мінімум із найближчими людьми. Святковий настрій, нотки дива та казки у повітрі неодмінно допоможуть тобі у цій справі.

Позбудься речей у будинку, які ти взагалі не використовуєш і весь час залишаєш через «коли точно знадобляться». Такі предмети накопичують негативну енергетику та гальмують розвиток.Натомість зайнятися спортом наприкінці року, а не 1 січня або з понеділка за традицією – чудові рішення, оскільки Бик поважає працю та оцінить фізичну активність.

Як правильно проводити 2020-й - Як зустріти Новий рік

Де і з ким відзначати Новий рік

Наступні 365 днів – це гімн сім’ї та міцним близьким зв’язкам. Бик буде особливо прихильний до сім’янин, тому зустріти свято краще у колі рідних.

А ось гучні вечірки, марнотратство та розмаїття поганих звичок цей символ засуджує. Бажано відмовитися від гучних гулянь, зайвих витрат та перебору з алкоголем. Проте відзначити урочистість із друзями можна. Головне – зібрати довкола найближчих знайомих, з якими ти почуваєшся максимально комфортно.

Необов’язково зустрічати Новий рік саме удома. Бик позитивно віднесеться до прогулянок і навіть схвалить невелику подорож.

Де і з ким - Як зустріти Новий рік