Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Здається, вже давно всі модниці хоч раз спробували нарощування. Саму процедуру роблять у салоні, так що вникати у тонкощі не обов’язково. Але що робити, якщо нарощені вії потрібно терміново зняти? Може, вони набридли, віджили своє або просто перестали подобатися. Як зробити це у домашніх умовах? Легко!

Дебондер

Це спеціальний засіб, але ти зможеш купити його окремо. Буквально за пару хвилин розчинник прибирає весь клей, і залишиться тільки дбайливо зняти пучки. З недоліків – агресивність препарату, тому використовуй його гранично акуратно та строго за інструкцією.

Підклади знизу під вії патч або половинку ватного диска для захисту ніжної шкіри. Поступово розподіли засіб, трохи почекай і прибери залишки пінцетом або одноразовою щіточкою. Потім добре вмийся і скористайся пом’якшуючим кремом.

Дебондер - Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Ремувер

Це ще один професійний засіб, але цього разу м’який та делікатний.В основі – різні олії, які додатково пом’якшують, зволожують та живлять. Алгоритм дій залишається таким самим, як із дебондером.

Ремувери бувають з різною текстурою і краще підходять новачкам, бо менший ризик отримати подразнення слизової оболонки. Але тримати препарат доведеться довше і може знадобитися повторити процедуру.

Ремувер - Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Рослинна олія

Якщо потрібно скористатися підручними засобами, то в хід йдуть рослинні олії. І це абсолютно нормально, адже професійні змивки зроблені на їхній основі. Механізм залишається той самий, але чисту олію доведеться потримати на вії близько півгодини, і ймовірно – двічі.

По можливості рекомендуємо користуватися косметичними засобами – касторовим або реп’яховим. Але в крайньому випадку підійде оливкова або навіть соняшникова. Головне, щоб обрана олія не викликала в тебе алергії чи роздратування.

Рослинна олія - ​​Як зняти нарощені вії в домашніх умовах