Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Здається, вже давно всі модниці хоч раз спробували нарощування. Саму процедуру роблять у салоні, так що вникати у тонкощі не обов’язково. Але що робити, якщо нарощені вії потрібно терміново зняти? Може, вони набридли, віджили своє або просто перестали подобатися. Як зробити це у домашніх умовах? Легко!

Дебондер

Це спеціальний засіб, але ти зможеш купити його окремо. Буквально за пару хвилин розчинник прибирає весь клей, і залишиться тільки дбайливо зняти пучки. З недоліків – агресивність препарату, тому використовуй його гранично акуратно та строго за інструкцією.

Підклади знизу під вії патч або половинку ватного диска для захисту ніжної шкіри. Поступово розподіли засіб, трохи почекай і прибери залишки пінцетом або одноразовою щіточкою. Потім добре вмийся і скористайся пом’якшуючим кремом.

Дебондер - Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Ремувер

Це ще один професійний засіб, але цього разу м’який та делікатний.В основі – різні олії, які додатково пом’якшують, зволожують та живлять. Алгоритм дій залишається таким самим, як із дебондером.

Ремувери бувають з різною текстурою і краще підходять новачкам, бо менший ризик отримати подразнення слизової оболонки. Але тримати препарат доведеться довше і може знадобитися повторити процедуру.

Ремувер - Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Рослинна олія

Якщо потрібно скористатися підручними засобами, то в хід йдуть рослинні олії. І це абсолютно нормально, адже професійні змивки зроблені на їхній основі. Механізм залишається той самий, але чисту олію доведеться потримати на вії близько півгодини, і ймовірно – двічі.

По можливості рекомендуємо користуватися косметичними засобами – касторовим або реп’яховим. Але в крайньому випадку підійде оливкова або навіть соняшникова. Головне, щоб обрана олія не викликала в тебе алергії чи роздратування.

Рослинна олія - ​​Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Жирний крем

Жирні креми працюють за тим же принципом, що й олія. Вибирай безпечний засіб із мінімальною кількістю добавок. Але не чистий вазелін, бо змити його потім – справжнє випробування.

Через косметичні добавки навіть дитячий крем доведеться наносити гранично обережно, щоб не потрапити в очі. Тримати крем доведеться довго і кілька заходів. Але не рекомендуємо мазати його на ніч, тому що це може призвести до сильних подразнень.

Жирний крем - Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Альбуцид

Це лікувальні краплі проти запалень та очних інфекцій. Альбуцид безпечний і настільки добре розчиняє клей, що його використовують навіть деякі майстри. Його залишають на віях на 20 хвилин у 2-3 заходи, але не зловживай таким методом, адже все-таки ці ліки!

Альбуцид - Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Відпарювання

Цей метод зняття нарощених вій хороший повною відсутністю хімії, але не підійде тим, хто тяжко переносить навіть короткочасну спеку. Нагрій каструлю з водою і хвилин 10 посидь над нею, накрившись ганчіркою. Пам’ятаєш, як у дитинстві батьки змушували дихати над картоплею за застуд?

Післяпроцедури нарощені волоски можуть відійти самостійно. А якщо ні, то будь-який інший масляний засіб після цього подіє куди швидше та ефективніше.

Відпарювання - Як зняти нарощені вії в домашніх умовах

Як не можна знімати нарощені вії!

Категорично не можна відривати нарощені вії пінцетом або будь-якими іншими підручними засобами. Так ти тільки пошкодиш власні волоски і з високою ймовірністю травмуєш повіки.

Так само не можна змивати клей милом або будь-якими іншими пінками для вмивання. Це зовсім неефективно, так що ти тільки натріш очі і отримаєш роздратування!

Як не можна знімати нарощені вії