Як прилаштувати терасу дому (90 фото): опис технології побудови терас з покрокової інструкцією

Великий вибір ідей для прибудови тераси до приватного будинку своїми руками. Фото кращих проектів, схеми, креслення і докладна інструкція з описом всіх етапів будівництва тераси.

Термін «тераса» прийшло з Франції – це майданчик, що примикає до будинку, яка може бути побудована коли завгодно за бажанням господаря. Веранда має один фундамент з будинком і проектується разом з будинком. Тераса може мати навіс. Красиві тераси не залежать від розміру, але їх дизайн відрізняється.

Велика тераса будується навколо басейну, маленька – на даху будинку або на горищі. Тераса в заміському будинку може поєднувати кілька видів терас.

Типи терас

Види терас різноманітні і мають відмінності в кожній країні. Сучасні будинки з терасою можна класифікувати:

  1. В залежності від розташування тераси (на балконі, навколо басейну, на даху або тераса прибудована до будинку).
  2. Японська тераса (призначене для споглядання, медитації). Акцент робиться на гальці різних кольорів і каменях, джерела води, ступенях з вкрапленнями плит, утьосов. Для того, щоб відчути цей ефект, необхідно побачити фото тераси.
  3. Піднесена тераса (понад 60 см. від землі). Вона розширює «житлове» простір будинку назовні, роблячи його приємним. Це цікаве рішення при роботі на нерівній або похилій поверхні.
  4. Відкрита тераса є реальним сполучною ланкою між внутрішнім і зовнішнім світом,
  5. Закрита тераса (стінами і дахом, постійними чи ні), щоб насолоджуватися нею в будь-яку погоду і в будь-який час року.
  6. Підвісна тераса (на палях).
  7. Тераса Сен-Тропе (в сільському стилі на маленькій ділянці). Тераса на даху, представляє собою конструкцію, яка полягає у використанні раніше невикористаного горищного простору для створення тераси, часто замінює частину даху будинку.
  8. Тераса, примикає до будинку