Як прикрасити кімнату на Новий рік – 10 найкращих ідей новорічного декору (фото)

10 найкращих ідей, як прикрасити кімнату на Новий рік

Навіть найнуднішу кімнату можна перетворити до невпізнання. Новорічний декор дуже яскравий, блискучий, світиться і виразний, тому сам по собі задає настрій. Тримай 10 ідей, як прикрасити кімнату на Новий рік і не помилитися!

1. Свічки в інтер’єрі

Свічки відразу створюють потрібний настрій та ефект. Замість тонких та високих спіралей у старих келихах – збери композицію з кількох широких мінімалістичних свічок. Оформи їх шишками, ялинковими кулями, ялиновими гілками або стрічками.

Свічки в інтер'єрі - Як прикрасити кімнату на Новий рік

2. Шишки у новорічному декорі

З шишок можна зробити буквально все – зворушливий топіарій у центрі столу, масивні свічники, мінімалістичні ялинкові іграшки чи підвісні гірлянди. Просто розклади їх на полицях або наповни вази.

Шишки в новорічному декорі - Як прикрасити кімнату на Новий рік

3. Паперові гірлянди

Головна перевага паперових гірлянд у тому, що їх можна зробити скільки завгодно, а потім просто викинути. Замість одного масивного ланцюга зроби багато тонких маленьких ниток і розвіши їх по стінах, дверях, шафах і люстрах.

Паперові гірлянди - Як прикрасити кімнату на Новий рік

4. Гілки з прикрасами

Великі ялинові гілки, великі корчі химерної форми або просто пучок гілок тонший – усьому знайдеться місце у новорічному інтер’єрі. Дуже цікаво виглядає настінна композиція, прикрашена ялинковими іграшками, маленькими записками або фотографіями.

Гілки з прикрасами - Як прикрасити кімнату на Новий рік

5. Декоративні подушки

Напередодні Нового року заміни всі домашні подушки на тематичні різдвяні. Не обов’язково робити їх з нуля – зшивши святкові наволочки в одному стилі на старі.

Декоративні подушки - Як прикрасити кімнату на Новий рік

6. Штучний сніг

Крім снігу з балончика та паперових сніжинок не забувай і про інші підручні матеріали. Наприклад, із ватних тампонів або шматочків пінопласту виходять казкові снігові гірлянди та цілі фіранки.

Штучний сніг - Як прикрасити кімнату на Новий рік