Як носити пояс для панчіх дівчатам правильно: фото з прикладами

Нижня жіноча білизна вже давно не тільки прихована від сторонніх очей частина щоденного гардероба, найчастіше це чуттєвий аксесуар для підкорення чоловічих сердець. Для внесення в буденні дні фарб та хорошого настрою можна спробувати надіти пояс для панчіх, як носити його правильно ми і розповімо в цій статті.

В магазинах можна знайти величезну кількість всіляких варіантів поясів, виконаних з мережива, шкіри, атласу і навіть сітки. Є дівчата, які бояться купувати даний аксесуар, тому що погано собі уявляють, з чим носити пояс для панчіх. Але це можна виправити, приклавши трохи зусиль.

Для початку варто розібратися, як правильно підібрати такий пояс. По-перше, частіше за все воно фіксується на талії, тому він повинен досить щільно сидіти на ній, але не повинен упиватися в шкіру або створювати суттєвий дискомфорт. Спадати на стегна він також не має. Всі ці ознаки вказують на те, що розмір підібраний не вірно. У першому випадку розмір замалий, а в другому – надто великий.

 

По-друге, при покупці слід звернути увагу на матеріал, з якого він зроблений. Купувати дуже дешеві моделі не слід, так як якість їх буде відповідним. Довго вони не прослужать, і доведеться купувати нові.

По-третє, якщо планується носити її щодня або майже щодня, то краще придбати модель з металевими замками, вони більш довговічні, ніж виконані з пластику.

В допомогу для недосвідчених спокусниць прийдуть картинки з інструкціями по використанню пояса. Як одягти, закріпити і відрегулювати довжину лямок – всю цю інформацію можна знайти на упаковці та в інтернеті. Хоча сама інструкція дуже проста і зрозуміла.

А для отримання уявлення, якими бувають пояси, можна переглянути фото з їх зображеннями. На них представлені можливі варіації поясів у поєднанні з нижньою білизною. Крім того, що вони зроблені з різних матеріалів, вони ще бувають різної товщини. Повненькі дівчата теж знайдуть для себе відмінні варіанти, які не тільки надають зачарування тіла, але і тягнуть проблемні місця, створюючи витончену фігурку.

Щоб навчитися прикріплювати пояс до панчіх, потрібен деякий час для тренувань. Для цих цілей варто використовувати старі панчохи, які не шкода викинути, якщо вони порвуться.

Для того, щоб вийшов дуже пікантний і спокусливий образ, потрібно підібрати правильні панчохи. Вони повинні бути високої якості, інакше вони можуть порватися при русі. Їх верхня частина повинна бути виконана з мережива або матися кант, щоб можна було закріпити пояс.

Багато дівчат вибирають пояса до певного нагоди, бо для щоденної шкарпетки відмінним варіантом стануть прості і зручні моделі, а для побачення або романтичного вечора краще зупинити вибір на мереживних. У пошуках свого стилю і проводячи експерименти із спокусливою зовнішністю, слід скористатися допомогою дзеркала, воно допоможе звернути увагу на проблеми і недоліки.

Послідовність одягання нижньої білизни і пояси не важлива, трусики можна одягати як поверх пояса, так і під нього. Головне – щоб мережива на обох предметах відповідали один одному і чим сильніше вони схожі, тим краще.

Для сміливих модниць чудово підійдуть контрастні кольори пояси і підв’язок, особливо якщо мета даного туалету бути побаченим.

Звичайно, більшість жінок прекрасно обходяться і без пояса, але як зміниться життя з ним! Адже правильно підібрана нижня білизна і супутні деталі не тільки привертають увагу чоловіків, вони ще й піднімають самооцінку жінки. Надають їй впевненості в собі і рішучості «звернути гори». А саме такі дівчата притягують захоплені погляди сильної половини людства.