Вироби з природного матеріалу для початкової школи (50 фото)

Вироби з природного матеріалу для початкової школи (50 фото)

Шишки, листя, сухоцвіти, камінці та черепашки – найкращі матеріали для творчості та захоплюючих експериментів. Вони повністю безпечні, без пластику та сумнівних барвників, а назбирати їх можна під час найближчої прогулянки у парку. Ми знайшли безліч красивих та легких ідей виробів із природного матеріалу для початкової школи!

1. Фігурки із зубочистками

Зі жолудів і каштанів можна зібрати майже будь-яких тварин і навіть людей. А з’єднувати деталі та робити ноги, руки, хвости, лапи та шиї зручно із нарізаних зубочисток.

Фігурки із зубочистками - Вироби із природного матеріалу для початкової школи

2. Вироби з кори

Завдяки своїй природній фактурі кора сама собою виглядає дуже цікаво. Щоб зробити таку чарівну сову з Гоґвортсу, використовуй насіння та капелюшки від жолудів.

Вироби з кори - Вироби з природного матеріалу для початкової школи

3. Об’ємні картини з листям

Дуже красиво виглядають малюнки, окремі частини яких викладені об’ємним листям. Наприклад, волосся, пір’я, грива чи луска. Самі картинки також можна зробити самостійно або скористатися готовими заготовками.

Об'ємні картини з листям - Вироби з природного матеріалу для початкової школи

4. Вінок із каштанів

Потрібна кругла і досить широка основа, клей і більше каштанів. Просто рівномірно обклеюй ними вінок, збираючи їх на нього великими гарними гронами.

Вінок із каштанів - Вироби із природного матеріалу для початкової школи

5. Хатинка з гілок

З гілок і пластиліну легко зібрати каркас і стіни справжнісінької дерев’яної хатинки. А дах можна красиво застелити дрібним сухим листям.

Хатинка з гілок - Вироби з природного матеріалу для початкової школи

6. Підставка з гілок

Ще один варіант красивих виробів із гілок вимагає трохи підготовки. Надуй повітряну кульку до потрібного розміру і красиво обліпити гілками на ПВА. А коли підставка підсохне, лопни і дістань кульку.

Підставка з гілок - Вироби з природного матеріалу для початкової школи

7. Пташки з жолудів та фетру

З великих пузатих жолудів і пари різнокольорових обрізків фетру можна зробити цілу пташину родину. Крила, очі та дзьобики зручно клеїти на ПВА. Фетр добрий тим, що не обсипається і не розповзається навіть у таких дрібних деталях.

Пташки із жолудів та фетру - Вироби з природного матеріалу для початкової школи