Вироби з паперу для дітей: 8 простих ідей своїми руками (фото)

Вироби з паперу для дітей: 8 простих і красивих ідей

Паперові вироби – мабуть, найпростіший і найдоступніший варіант, адже для них не потрібні додаткові матеріали. Саме тому їх люблять малюки різного віку, самі батьки та педагоги в дитячих садках. Але що робити, якщо здається, що всі варіанти закінчилися? Лови 8 цікавих ідей дитячих виробів із паперу своїми руками!

1. Об’ємні фігурки

Об’ємні фігурки тварин або рослин стануть відмінним дозвіллям, а потім – перетворяться на улюблену іграшку. На відміну від класичних орігамі, такі вироби зазвичай простіші і краще підійдуть зовсім маленьким дітям. А ще це вірний спосіб навчитися поводитися з ножицями. Можна використовувати готові шаблони або намалювати свій.

Об'ємні фігурки - Вироби з паперу для дітей

2. Паперові рибки

Якщо зробити багато різнокольорових рибок, їх можна зібрати у святкову гірлянду. А маленьких – використовувати для прикрашання листівок чи картин. Щоб рибки були міцнішими і краще тримали форму, дитині знадобиться папір щільніше.

Паперові рибки - Вироби з паперу для дітей

3. Плетені малюнки

Кумедні плетінки з паперу можуть зайняти чадо на кілька годин. Найменшим знадобиться допомога у вирізуванні заготівлі, але старші діти легко впораються і з нею.

Плетені малюнки - Вироби з паперу для дітей

4. Іграшки-напальчники

Є багато досить простих схем орігамі, які відмінно підійдуть для дітей – у тому числі і напальчники. Знадобиться лише кольоровий папір та фломастери, щоб домальовувати мордочки.

Іграшки-напальчники - Вироби з паперу для дітей

5. Об’ємні аплікації та панно

Звичайну аплікацію з паперу можна істотно пожвавити, якщо додати кілька об’ємних деталей. Наприклад, доклеїти веселку, хмару, волосся, крильця птахів, пелюстки або снігові завали.

Об'ємні аплікації та панно - Вироби з паперу для дітей