Вироби в дитячий садок своїми руками: 9 легких ідей, як зробити (фото)

Вироби в дитячий садок своїми руками: 9 легких ідей

Батьки дитсадківців добре знають, що раз на пару тижнів діти повинні робити креативні вироби. Це лише здається марнуванням часу, але насправді для дитини це найважливіший етап різнобічного розвитку. Вже не вистачає фантазії, що ще вигадати? Пропонуємо тобі нові ідеї виробів у дитячий садок своїми руками!

1. Фігурки із гофрокартону

Щільний та стійкий гофрокартон ідеально підходить для збірних фігурок. Тут є відразу кілька переваг: спочатку дитина тренується вирізати деталі, потім розфарбовувати їх, а в кінці збирає міні-конструктор. Можна вигадати цілу історію з новими друзями!

Фігурки з гофрокартону - Вироби в дитячий садок своїми руками

2. Вироби з паперових розеток

Паперові розетки залишаються від цукерок та кексів і продаються упаковками в супермаркетах. Вони можуть бути найяскравіших кольорів та розмірів, так що можна склеїти химерних звірят. Для очей використовуй блістери від таблеток, намистини чи покупні декоративні вічка.

Вироби з паперових розеток в дитячий садок своїми руками

3. Вироби з листя

Сухе листя та квіти – чудовий матеріал для будь-яких аплікацій. Якщо хочеться зробити малюнок об’ємнішим, то можна поєднати їх з гілочками, шишками та жолудами. Найзручніше сушити листочки в книгах, попередньо переклавши сторінки чистими листами. На картон вони чудово клеяться звичайним ПВА-клеєм.

Вироби з листя в дитячий садок своїми руками

4. Вироби із ватних дисків

Ватні диски – вже готова основа для різноманітних зимових пейзажів. Можна викласти та розмалювати сніговичка, зробити засніжене дерево чи усміхнене яскраве сонце. Крім дисків знадобиться кольоровий папір, картон та фарби. За таким же принципом можна використовувати і ватяні кульки, заздалегідь скачані.

Вироби з ватних дисків у дитячий садок своїми руками