Вироби для дачі та саду своїми руками: як зробити з підручних матеріалів (фото та відео)

Вироби для дачі та саду своїми руками: 15 ідей

Неспішно, але цілеспрямовано починається дачний сезон, а разом з ним – бажання якнайшвидше відволіктися від міської суєти. Хочеш прикрасити ділянку приємними дрібницями чи потрібно зайняти дитину, доки дорослі працюють у саду? Ділимося ідеями цікавих виробів для дачі своїми руками із підручних матеріалів!

1. Перегородки зі скляних пляшок

З скляних пляшок різних форм і кольорів, що накопичилися, вийде дуже цікава перегородка. Наприклад, так можна оформити стіни альтанок замість звичних плетених листів. Крім тіні, такі перегородки дають гарний вітражний ефект, заломлюючи сонячні промені.

Перегородки зі скляних пляшок - Вироби для дачі та саду своїми руками

2. Меблі з піддонів

Дачна меблі з піддонів – вже давно не новинка, але від цього вона не стає гіршою. З непотрібних ящиків та палет виходять чудові лавки, крісла, дивани та столи.Можеш навіть викласти ними підлогу в альтанці або під навісом, але обов’язково ретельно відшліфуй і розкрий лаком, щоб не було скалкою.

Меблі з піддонів - Вироби для дачі та саду своїми руками

3. Клумби з усякої всячини

Здається, немає речей, з яких неможливо зробити незвичайну клумбу. Використовуй старі ліжка, комоди, ящики та скрині, ванну, взуття – все, що завгодно. Головне – не забудь зробити отвори для дренажу та правильно підбери живильний ґрунт під квіти.

Клумби з усякої всячини - Вироби для дачі та саду своїми руками
Клумби з усякої всячини - Вироби для дачі та саду своїми руками

4. Плетені кулі

Ті самі ажурні кулі з ниток та стрічок, популярні у сучасному інтер’єрному дизайні, можна використовувати і в саду. Тільки роби їх із гнучких гілок та лозин, а стики кріпи не на ПВА, а скобами та тонким дротом.Склади композицію з кількох різних розмірів, а за бажання – пофарбуй водостійкою акриловою фарбою.

Плетені кулі - Вироби для дачі та саду своїми руками