Весільні сукні – тренди та новинки (60 фото)

Весільні сукні: тренди та новинки (60 фото)

До головної події свого життя хочеться підійти у всеозброєнні. Не дивно, що муки вибору чекають наречену буквально на кожному кроці. Саме тому ми хочемо допомогти тобі, і вже знайшли головні тренди та нові моделі весільних суконь!

1. Весільні сукні у стилі мінімалізм

Прості та лаконічні моделі досі залишаються на піку популярності. Саме так виглядають весільні вбрання найстильніших голлівудських зірок. На тлі буйства мережива, фатину та пишного декору однотонні лаконічні сукні-футляри або рибки миттєво привертають увагу. А відчуття урочистості надають вишуканих аксесуарів та взуття.

Весільні сукні в стилі мінімалізм
Весільні сукні в стилі мінімалізм

2. Весільні сукні з накидкою

Довгі знімні накидки в підлогу створюють драматичний ефект і нагадують справжнє королівське вбрання.Сама сукня при цьому може бути дуже лаконічною, і саме таке поєднання надає йому урочистого вигляду. Зручний прийом, якщо потім ти захочеш зняти накидку та відправитися на вечірку чи ресторан!

Весільні сукні з накидкою
Весільні сукні з накидкою

3. Сукні із пишними рукавами

Пишні рукави та данина вісімдесятим – один із головних трендів. Вони самі по собі виглядають дуже ошатно та ефектно, так що ідеально підходять для весільних суконь. Конструктивно вони можуть бути абсолютно різними – довгими, короткими, знімними, струменями або текстурними – вибирай. Акцент можна змістити на плечі або вниз ближче до ліктів.

Плаття з пишними рукавами

4. Весільні сукні-бюстьє

Це класика, яка ніколи не виходить із моди, тож буде з нами й. Бюстьє передбачає характерну форму ліфа як відкритого корсета з підкресленими грудьми. Доповни його тими ж пишними рукавами, спідницею з високим розрізом або багатошарової спідницею з вишивкою.

Весільні сукні-бюстьє
Весільні сукні-бюстьє