Тонувальний шампунь для волосся. Рейтинг топ-5 кращих професійних шампунів

Критерії вибору якісного тоніровочного шампуню для волосся

Тонувальний шампунь — засіб, який використовується для зміни кольору волосся без подальшого їх руйнування, яке трапляється при використанні аміачних фарб. Перед багатьма жінками, які хочуть змінити імідж, стоїть питання про те, як вибрати хороший засіб, яке не зашкодить волоссю.

При виборі тоніровочного шампуню для волосся обов’язково зверніть увагу на його склад:

  • У складі тонік для волосся не повинно бути ні перекису водню, ні спирту, ні великої кількості аміаку (він порушує структуру волосся, в результаті чого вони стають ламкими і випадають).
  • Відтіночний шампунь повинен містити екстракт трав. Це тільки покращить стан шевелюри.
  • Бажано вибирати засоби, які містять ефект біоламінування.

Також при виборі відтінку тоніровочного шампуню для волосся слід враховувати свій початковий колір волосся. Наприклад, брюнеткам не підійде освітлюючий тонік, бо ефекту від використання коштів не буде. Завжди потрібно дивитися на колірну таблицю на упаковці.

Як вибрати правильний відтінок для блондинок і брюнеток

Важливим фактором вибору відтінку тоніровочного шампуню є кольоротип зовнішності.

Літо

Ідеально підійдуть холодні відтінки блонда, русявий (особливо попелясто русявий). Дівчата цього типу найчастіше бледнокожие, з чорними, сірими, блакитними, синіми очима. Головне правило — не надавати волоссю теплі, золотисті відтінки.

Осінь

Яскраві, теплі, насичені кольори. Кольорова гама може починатися від золотистого блонда і закінчуватися яскраво рудим. Дівчата цього типу найчастіше з зеленими або карими очима, мають теплий відтінок шкіри і веснянки.