Тенелюбні кімнатні рослини – назви, фото та описи (каталог)

Тенелюбні кімнатні рослини: назви, фото та описи (каталог)

Нестача сонячного світла в кімнаті – зовсім не привід остаточно попрощатися з мріями про зелений куточок. Тим більше, є багато тіньолюбних кімнатних рослин, які за таких умов почуваються набагато краще!

1. Аукуба

Аукуба – надзвичайно невибаглива рослина, яку завжди можна безпомилково порекомендувати новачкам. Квітка зі строкатим листям активно росте і кущиться навіть там, де не виживають інші.

Аукуба

2. Цикламен

Недосвідчені квітникарі люблять цикламен за дивовижне поєднання декоративності та невибагливості. А ще в нього дуже незвичайна форма квітки, що нагадує то метелика, то дзвіночок.

Цикламен

3. Аспідістра

Яскраве глянсове листя зберігає насичений зелений колір навіть у тіні. Аспідістра добре переносить тепло до +26 градусів, а ось пряме сонячне світло для неї згубне.

Аспідістра

4. Традесканція

Рослина приваблює різноманітністю сортів різноманітних форм та забарвлень. Традесканція легко переносить короткострокові посухи та тінь, але на сонці вицвітає та блякне.

Традесканція

5. Фуксія

Це рідкісна декоративна квітка, якій не надто потрібне постійне освітлення для тривалого та красивого цвітіння. Для фуксії важливіший хороший грунт і регулярні підживлення.

Фуксія

6. Заміокулькас

Росла та невибаглива рослина легко витягується на метр вгору. Влітку заміокулькас добре почувається на балконі, але строго в тіні. Періодично його потрібно повертати іншою стороною до джерела світла.

Заміокулькас

7. Циперус

Вологолюбна рослина не переносить пересихання ґрунту та температури нижче 15 градусів. Циперус любить вологе повітря, а ось до кількості світла він абсолютно байдужий. Йому однаково добре і в півтіні, і на підвіконні.

Ціперус