Світлий манікюр (50 фото) – модні ідеї та новинки дизайну нігтів

Світлий манікюр: модні ідеї та новинки (50 фото)

Світлий манікюр завжди буде актуальним. Він за умовчанням спокійніший і нейтральніший, а значить і більш універсальний. Навіть найхимерніші кольори на кшталт салатового або помаранчевого виглядають значно стриманіше. Ділимося цікавими ідеями та поєднаннями!

1. Білий та молочний манікюр

Почнемо з вічної класики. Білий – традиційний, але водночас більший. А молочний манікюр простіше підібрати за відтінком, прозорістю та іншими нюансами.

Білий та молочний манікюр
Білий та молочний манікюр

2. Світлий сірий манікюр

Головний колір року – досить світлий сірий. Тож це не оминуло й манікюрні тренди. Тим більше, він легко поєднується з будь-якими кольорами та дизайнами!

Світлий сірий манікюр
Світлий сірий манікюр

3. Світлий нюдовий манікюр

Нейтральний нюдовий манікюр апріорі роблять у світлих тонах. Це все відтінки бежевого, рожевого і того ж молочного. Можна так підібрати тон, що здаватиметься, ніби нігті взагалі без покриття.

Світлий нюдовий манікюр

4. Світлий манікюр із контрастами

Світле тло – благодатний ґрунт для контрастних акцентів. На нейтральних відтінках можна експериментувати із темним синім, зеленим або навіть бордовим. А ось на кольоровій пастелі краще використовувати чорний.

Світлий манікюр з контрастами

5. Світлий манікюр із кольоровими акцентами

Хаотичні мазки, плями, ляпки та розлучення будуть з нами і в. Головна перевага такого дизайну нігтів у тому, що він завжди унікальний!

Світлий манікюр з кольоровими акцентами
Світлий манікюр з кольоровими акцентами

6. Світлий манікюр із блискітками

У твоєму розпорядженні дрібний шиммер, гліттер, великі блискітки та конфетті – все, що завгодно. Популярні сіро-сріблясті та рожево-попелясті поєднання.

Світлий манікюр з блискітками
Світлий манікюр з блискітками

7. Світлий манікюр із фольгою

Дизайни з фольгою завжди дуже ніжні та легкі, а робляться буквально за хвилину. Гарно виглядає фольга того ж кольору, але на пару тонів темніша, або срібно-золота класика.

Світлий манікюр з фольгою
Світлий манікюр з фольгою