Сукня на випускний – модні та красиві ідеї (50 фото)

Плаття на випускний: модні та красиві ідеї (50 фото)

Іноді вибір сукні на випускний перетворюється на справжню муку. Причому і для самої дівчини, і для її близьких, які прагнуть зробити такий важливий день справді бездоганним. Ми теж хочемо допомогти, тому зібрали воєдино наймодніші ідеї року!

1. Квіткові принти

Ніжні сукні, що летять, з квітковими принтами виглядають, ніби саме втілення весни і літа. Для урочистого випускного вибирай складні багатошарові моделі з воланами, рюшами та стрічками. У році в тренді будуть ніжні пастельні відтінки, так що занадто помітних контрастних поєднань краще уникати. Довгі ніжні сукні чудово поєднуються з білими кросівками.

Квіткові принти
Квіткові принти

2. Персикова сукня

Персикові та помаранчеві відтінки будуть головними цього сезону. Така яскрава сукня сподобається любителькам сміливих, помітних та епатажних образів.З одного боку, воно однозначно допоможе виділитись серед подруг. А з іншого – залишається дуже ніжним, жіночним та витонченим. Але що яскравіший колір, то лаконічнішою має бути модель.

Персикова сукня
Персикова сукня

3. Сукня з прозорою спідницею

Прозорі тканини – один із головних трендів року, і він чудово підійде для випускного. Гарно виглядає вільна спідниця з напівпрозорого шифону поверх щільної нижньої міні. А якщо її можна зняти, то в майбутньому така сукня стане зіркою не однієї вечірки.

Плаття з прозорою спідницею

4. Об’ємні рукави

Пишні та об’ємні рукави зустрічаються у колекціях абсолютної більшості дизайнерів. Особливо вони гарні у поєднанні з відкритими плечима та легким романтичним силуетом загалом. Зверніть увагу на такі сукні у відтінку запорошеної троянди або в такому ж припиленому блакитному.

Об'ємні рукави
Об'ємні рукави