Стрижки для круглого обличчя – модні та красиві ідеї (50 фото)

Стрижки для круглої особи: модні та красиві ідеї (50 фото)

Кращі стрижки для круглого обличчя – ті, що візуально згладжують та подовжують овал. Так пропорції виходять більш гармонійними. І насправді таких варіантів дуже багато, адже мода на асиметрію, косі чубки та неправильні проділи лише на руку круглолицьим панночкам!

Стрижки на коротке волосся для круглого обличчя

Для короткого волосся бажано уникнути широких та об’ємних чубчиків, зайвої округлості ліній та об’єму з боків. Ділимося декількома універсальними ідеями!

Піксі

Прядки піксі, що тупцюють, – безперечно кращий варіант. Особливо зверніть увагу на стрижки та укладання, які піднімають волосся нагору або навіть припускають легке начісування.

Піксі

Гаврош

Навмисна розпатланість і недбалість гавроша виглядають ніби трохи незграбними. Це саме те, що потрібно для круглого обличчя, щоб урівноважити одне одним.

Гаврош
Гаврош

Гарсон

Легка і злегка хлоп’яча стрижка дає обсяг саме там, де потрібно – ближче до маківки. До речі, гарсон – гарний вибір для короткого кучерявого волосся у поєднанні з круглим обличчям.

Гарсон

Боб

Короткий боб – одна з рідкісних округлих стрижок, яка добре поєднується з круглим обличчям. Щоб добре перерозподілити об’єм, вибирай багатошаровий градуйований боб та складне фарбування.

Боб
Боб

Челсі

Челсі – екстремальний варіант для модниць, які навіть у не бояться виглядати помітно та епатажно. Насправді у цієї стрижки дуже багато варіацій, але традиційно зберігається асиметрія та видовжені пасма в обличчя.

Челсі

Стрижки на середнє волосся для круглого обличчя

Тут головне правило – уникати ефекту шапочки. Тому стрижки, на зразок сесон, не найкраще підходять для круглого обличчя.Але нам є що запропонувати!