Стрижка рапсодія (50 фото) – красиві та модні ідеї

Стрижка рапсодія: красиві та модні ідеї (50 фото)

Об’ємна верхівка «шапочкою» і довгі потиличні пасма – завдяки цим особливостям рапсодія підходить всім жінкам. Регулюючи довжину волосся і використовуючи різні методи укладання, можна досягти приголомшливого ефекту. Догляд також не вимагає багато чого: досить раз на пару місяців підрівнювати кінчики та оновлювати філіровку. Хіба це не чудові приводи детальніше розглянути цю стрижку?

1. Рапсодія на коротке волосся

Це рідкісний варіант, оскільки стандартна техніка виконання передбачає наявність довгих пасм на потилиці. Однак, якщо у тебе на прикметі є хороший перукар і ти не боїшся експериментувати, дерзай! Приділи особливу увагу філіровці кінчиків і простеж, щоб різниця між пасмами на маківці і внизу була добре видно.

Ріпсодія на коротке волосся
Ріпсодія на коротке волосся

2.Рапсодія на волосся середньої довжини

Це один із самих жіночних варіантів стрижки, оскільки переходи виглядають плавними, але при цьому пасма лягають невагомими пір’ячками. Така рапсодія підходить для всіх вікових категорій і не вимагає витрачати купу сил на догляд. Додатковий обсяг створюється за рахунок злегка недбалих коротких пасмів на маківці.

Ріпсодія на волосся середньої довжини
Ріпсодія на волосся середньої довжини

3. Рапсодія на довгі локони

Твій образ говоритиме про різне залежно від типу укладання. Наприклад, пряме волосся з багаторівневим філіровкою покажуть тебе як енергійну і жваву натуру. М’які та покладені від імені пасма – це скоріше вибір романтичних особистостей. А ось хаотична різнобічна укладка або її відсутність видадуть спортивну та веселу дівчину із задерикуваним характером.

Рапсодія на довгі локони

4. Рапсодія з прямою чубчиком

Рівна чубчик – це, як правило, вибір ділових жінок або дівчат зі спокійною вдачею та внутрішньою м’якістю. Стеж за довжиною чубчика: коротка зробить фокус на очах та відкритості обличчя загалом.А ось довга чубчик підкреслить плавні контури та пухлість губ, але посилить ситуацію для власниць довгих носиків.

Ріпсодія з прямою чубчиком