Стрижка паж (50 фото) – красиві та модні ідеї

Стрижка паж: красиві та модні ідеї (50 фото)

Важко знайти стрижку, яка дозволяла б своїй володарці виглядати настільки витончено, як це робить паж. Вона особливо популярна серед подіумних моделей, і кутюр’є все частіше пропонують її манекенницям. Проте блиск і шарм дуже швидко зробили її відомим і поза модних показів. Зібрали велику добірку модних ідей для твого натхнення!

1. Паж на коротке волосся

Гарна новина: ця стрижка підійде під усі типи фігури, виділить головні переваги та оригінально обіграє недоліки будь-якої жінки. Паж чудово підкреслить миловидність твоїх рис або пом’якшить гострі кути, різкі та помітні контрасти зовнішності. Що стосується макіяжу, тут також доречні різні варіанти, тому вибирай те, що тобі до душі.

Паж на коротке волосся
Паж на коротке волосся

2. Паж на волосся середньої довжини

Хоча пампушкам такий варіант не завжди підходить, але решта може повною мірою насолодитися цією стрижкою.Хочеться підкреслити жіночність, витонченість, плавність форм та м’якість? Навіть не сумнівайся: сміливо вибирай паж і підкорюй нові модні вершини! Він дарує спокійну, навіть холодну красу, яка заворожує.

Паж на волосся середньої довжини

3. Паж з чубчиком півколом

Кінчики такої чубчика потрібно буде підкручувати всередину, щоб не порушувати загальну структуру зачіски. В іншому догляд залишається звичайним, адже плавність ліній у пажі – головне, але не таке вже й складне правило. У макіяжі радимо наголошувати на губах, підбираючи темні та глибокі кольори помади з блиском, але без блискіток.

Паж з чубчиком півколом

4. Паж з рівною чубчиком

А ось тут краще змістити акцент на очі: вони стануть головною окрасою твого образу. Рівна чубчик не відволікає увагу на себе, тому ти радуватимеш оточуючих красою своїх рис обличчя. Використовуй поживну або матуючу косметику (залежно від твого типу шкіри), щоб дрібні недоліки не зіпсували спільну модну цибулю.

Паж з рівною чубчиком