Стрижка «Італійка» на довге волосся. Кому підійде, варіанти укладки, як підстригтися під італійку будинку

Для власниць довгого волосся, часто, питання укладання постає руба.

Як можна завжди виглядати чудово, не відвідуючи при цьому щодня перукарню і витрачаючи мінімум часу на укладку? Відповідь проста – зробити стрижку «Італійка».

Стрижка «Італійка»: особливості для довгого волосся

Стрижка «Італійка» ідеально підходять власницям довгого волосся. Щоб привести себе в порядок і бути завжди на висоті, досить провести біля дзеркала 5 – 7 хвилин.

Саме тому професійні стилісти, які дотримуються нових віянь моди, по праву вважають «Аврору» універсальної.

І не дарма, адже вона підходить практично будь-якій жінці: в будь-якому віці, до всіх типів особи, до різної структурі волосся. Більш того, «Аврора» допоможе приховати недоліки і виділити переваги.

Стрижка «Італійка» на довге волосся допомагає підкоректувати зачіску. Наприклад, власницям тонких і слабких волосся вона додасть пишності та об’єму.

А в поєднанні з оригінальною чубчиком «Аврора» підкреслить миловидні риси обличчя. Скісна або рвана чолка допоможе завуалювати деякі недоліки і зробити правильні пропорції особи.

З якоїсь причини все більше професіоналів віддають перевагу стрижці «Італійка»:

Характеристика Опис характеристики  

Універсальність «Аврора» ідеально підходить для:

  • дам будь-якого віку;
  • будь-якого типу волосся;
  • будь структури і товщини волосся;
  • будь-якого типу особи;
  • будь-якого стилю в одязі.

Волосся можна носити як розпущене, так і укладені в витончену зачіску. Простота виконання

«Італійку» може зробити перукар-початківець в домашніх умовах. Простота укладання Завдяки особливій технології стрижки «Італійка» пасма легко укладаються в зачіску. Сумісність Стрижка «Італійка» на довге волосся ідеально поєднується з модним кольором волосся як по всій довжині, так і невеликими пасмами.

Стильно і чудово «Італійка» на довгому волоссі буде виглядати в поєднанні з мелірування або подвійні.

Професіонали заявляють, що таке фарбування надає волоссю більший обсяг. Поряд з цим, зі стрижкою «Аврора» можна зробити чимало зачісок для вечірнього рауту, романтичного побачення або ділової зустрічі.