Стрижка Гарсон (50 фото) – красиві та модні ідеї

Стрижка Гарсон: красиві та модні ідеї (50 фото)

Хоча стрижка Гарсон і створена для локонів невеликої довжини, але вона дозволяє своїй володарці бути надзвичайно ніжною та витонченою. Приготуйся експериментувати зі стилями та укладаннями разом з LAFOY!

1. Гарсон на коротке волосся

Це дуже практична стрижка, яка підходить для роботи, побачень та відпочинку будь-якого рівня активності. Вона рідко вимагає особливого догляду та відмінно поєднується з різними аксесуарами або головними уборами.

Гарсон на коротке волосся
Гарсон на коротке волосся

2. Гарсон на середню довжину волосся

Гарсон такого типу виглядатиме добре у будь-якому випадку. Навіть просто заправлені за вухо пасма вже створять приголомшливий ефект. Така подовжена стрижка дозволить відвернути увагу від асиметричності обличчя.

Гарсон на середню довжину волосся

3. Гарсон на кучерявих пасмах

Ця зачіска – пік ніжності та м’якості. Радимо зробити чіткий косий проділ ближче до скроні, щоб виглядати на всі 100%!

Гарсон на кучерявих пасмах
Гарсон на кучерявих пасмах

4. Гарсон на хвилястих локонах

Не варто робити великі та тугі завитки. Навпаки, віддай перевагу трохи недбалим, несиметричним та легким хвилям. Але обов’язково стеж, щоб волосся було покладене в один бік – набік, назад або по лінії обличчя.

Гарсон на хвилястих локонах

5. З начісом на потилиці

Гарсон з таким укладанням, як правило, вибирають жінки за 40. Рідкісне волосся можна легко перетворити, злегка піднявши його біля коріння за допомогою гребінця.

З начосом на потилиці
З начосом на потилиці

6. Гарсон з короткою чубчиком

Стрижка добре виглядає на дуже коротких пасмах. Однак ця версія Гарсона більше йде жінкам із симетричними рисами та гарною шкірою.

Гарсон із короткою чубчиком
Гарсон із короткою чубчиком

7. З різнорівневою чубчиком

Зроби чубок коротшим на лобі, а на скронях залиш прядки довшими. Також можна віддати перевагу косою чубчику на один бік. Це допоможе уникнути акценту на ніс та підборіддя.

З різнорівневою чубчиком