Сірий манікюр (50 фото) – модні ідеї та тенденції дизайну нігтів

Сірий манікюр: модні ідеї та тенденції (50 фото)

Щоб дизайн нігтів виглядав красиво та надихаюче, зовсім не обов’язково використовувати яскраві відтінки лаків. Сірий манікюр виглядає дуже акуратно і стримано. Тим не менш, у нашій добірці, крім класики, знайдеться кілька модних варіантів, які можуть здивувати!

1. Матовий сірий манікюр

Один із найспокійніших дизайнів, який не потребує додаткових прикрас. Не має значення, який відтінок і півтон ти вибереш – він все одно виглядатиме елегантно.

Матовий сірий манікюр
Матовий сірий манікюр

2. Сірий манікюр із сталевим відливом

Яскравий металік допоможе візуально подовжити ніготь і зробить пальчики витонченішими. Підходить як повне сталеве покриття, так і окремі вставки на матовій основі.

Сірий манікюр зі сталевим відливом
Сірий манікюр зі сталевим відливом

3. Чорно-сірий манікюр

Якщо ти вибираєш сіру основу, радимо робити чорні малюнки невеликими, з тонкими лініями. А ось якщо базою є чорний колір, то з товщиною контурів можна вільно експериментувати.

Чорно-сірий манікюр

4. Біло-сірий манікюр

Дуже ніжний та елегантний образ. Суворі сірі відтінки чудово поєднуються зі свіжістю та чистотою білого кольору. Так ти отримаєш гарний манікюр без грубості та тьмяності!

Біло-сірий манікюр
Біло-сірий манікюр

5. Сірий манікюр із шиммером

Відмінний святковий дизайн нігтів, який не відволікатиме уваги від цілісного урочистого образу. Краще вибирай світлі або напівпрозорі шиммери.

Сірий манікюр із шиммером

6. Рожево-сірий манікюр

Хочеш додати крапельку ніжності та м’якості? Тоді тобі потрібний цей дизайн нігтів. Краще вибирати ніжні відтінки рожевого, тому що занадто строкаті і темні будуть дешево.

Рожево-сірий манікюр
Рожево-сірий манікюр

7. Сірий манікюр із сріблястою фольгою

«Місячний» манікюр виглядає елегантно, але не химерно. Такий дизайн нігтів також підходить як для свят, так і для повсякденності. Все залежить від кількості сріблястих вставок!

Сірий манікюр із сріблястою фольгою
Сірий манікюр із сріблястою фольгою