Шатуш на темні волосся в домашніх умовах. Техніка та ідеї модного фарбування

Техніка фарбування волосся «шатуш» надає зачісці природний зовнішній вигляд вигорілих на сонці пасм і є однією з різновидів мелірування.

Переваги стилю фарбування «шатуш» на темні волосся

Шатуш як універсальний сучасний спосіб мелірування має ряд переваг:

  • візуальне збільшення об’єму волосся;
  • відростання коренів залишиться непомітним і зачіска протягом 3 місяців після фарбування зберігає охайний зовнішній вигляд;
  • природність переходів відтінків, немає явних кордонів між квітами;
  • легкість виконання і мінімальні витрати часу для техніки «шатуш» на темне волосся дозволяють в домашніх умовах забезпечити якісний результат;
  • ця техніка ефективно приховує сивину;
  • шатуш є прекрасним способом відростити свій натуральний колір волосся без недоліків у зовнішньому вигляді;
  • щадне дію при фарбуванні за рахунок низького відсотка окислювача;
  • з допомогою шатуша легко можна коригувати недоліки попередніх фарбувань;
  • при виникненні бажання кардинально змінити колір, після техніки «шатуш» це зробити простіше, необхідно буде тільки зістригти кінці волосся;
  • світлі відблиски пасом на більш темному тлі основної маси волосся виглядають привабливо і освіжають зовнішній вигляд власниці.

Варіанти вибір кольору фарбування «шатуш» на темні волосся

В домашніх умовах фарбування волосся за технологією «шатуш» буде доцільно проводити саме на темне волосся. Так можна легко домогтися бажаного контрасту.

Головна умова – обрані кольори для створення відблисків не повинні сильно відрізнятися від основного тону для природного переходу відтінків.

Професіонали радять дотримуватися при виборі колірної гами класичної схеми 4 цветотипов зовнішності: зима, літо, весна, осінь.

Теплі відтінки краще будуть поєднуватися зі смаглявою шкірою і природним каштановим кольором волосся. Це люди двох цветотипов: весна і осінь.

Представники зими і літа мають контрастну яскраву зовнішність. Їх відмітні особливості: світла шкіра в поєднанні з темним або світлим природним кольором волосся.

Колір очей у таких людей зазвичай дуже світлий або, навпаки, темний. Тому їм чудово підійдуть всі холодні відтінки будь-якої колірної гами.

Для фарбування пасом можна використовувати 1 або кілька кольорів на 1-3 тони світліше основного. Ефектно поєднуються з темним кольором волосся будь-які натуральні відтінки горіхового, золотого, мідного, шоколадного, карамельного, попелястого, медового, пшеничного, срібного кольорів.

Зверніть увагу! Не варто вибирати для фарбування темного волосся світлі відтінки блонда. Ефект від подібного фарбування буде протилежний бажаному.

В окремих випадках можливе використання більш яскравих неординарних кольорів: червоного, синього, фіолетового. Таке поєднання допоможе створити епатажний образ.